Bitcoin Compass

Jeśli interesujesz się szeroko pojętym tematem kryptowalut, istnieje duża szansa, że słyszałeś o robotach handlowych. Być może najbardziej interesującą rzeczą w robotach handlowych, takich jak Bitcoin Era czy Crypto engine są potężne zwroty, które gwarantują swoim użytkownikom wspomniane portale handlowe. Jednym z bardziej popularnych robotów jest Bitcoin Compass, bot, który twierdzi, że generuje tysiące dolarów dziennie dla inwestorów z początkową inwestycją w wysokości jedynie 250 $. Ale czy ten robot jest legalny? Czy Bitcoin Compass jest tak skuteczny jak podają jego twórcy? Ten artykuł pozwoli ci uzyskać pełny pogląd na temat jednego z wielu dostępnych na rynku botów handlowych.

oficjalna strona Bitcoin Comapass

Co to jest Bitcoin Compass?

Bitcoin Compass to robot handlowy, który pomaga inwestorom zoptymalizować zyski nawet w momencie kiedy ceny Bitcoin spadają. Twórcy robota twierdzą, że dzięki niemu inwestorzy nie muszą przechodzić przez żmudny proces analizy rynku i podejmowania często bardzo trudnych decyzji inwestycyjnych. Robot wykonuje całą pracę za ciebie – od analizy danych rynkowych do podejmowania decyzji oraz otwierania i zamykania transakcji.

Gdy konto handlowe jest ustawione, inwestor musi jedynie monitorować swoje konto handlowe przez mniej niż 20 minut dziennie. Bitcoin Compass jest oparty na algorytmach komputerowych symulujących strategie handlowe najlepszych na świecie handlowców Bitcoin.

Założyciele tego narzędzia to byli traderzy z popularnego Wall Street. Ich tło w handlu spekulacyjnym jest tym, co rzekomo umożliwiło im opanowanie rynków kryptowalutowych i stworzenie narzędzia z deklarowanym poziomem dokładności 99,9%. Na wielu stronach z recenzjami, handlowcy, którzy używają Bitcoin Compass, zgłaszają wielkie zyski. Minimalny depozyt wymagany do rozpoczęcia handlu z tym robo-traderem wynosi 250$, Jest to kwota na którą większość ludzi może sobie pozwolić.

Kto stoi za Bitcoin Compass?

Robot został założony przez grupę weteranów z Wall Street o różnym pochodzeniu. Niektórzy z założycieli mają duże doświadczenie w wyrafinowanych strategiach handlowych, takich jak handel wysokiej częstotliwości. Twórcy platformy twierdzą, że ich robot przyjmuje strategie handlowe używane najwybitniejszych handlowców, celem tego zabiegu jest uzyskanie ogromnych zysków.

Być może jednym z najważniejszych czynników pozwalających na osiągnięcie wielkiego sukcesu jest miłość założycieli do kryptowalut i technologii blockchain. Opisywany robot może być również używany do handlu innymi kryptowalutami, takimi jak: Bitcoin Cash, Ripple, Ethereum, Litecoin i Stellar.

Jak to działa?

Bitcoin Compass to robot-trader, który analizuje rynek cyfrowych walut pod kątem spostrzeżeń handlowych i automatycznie dokonuje odpowiednie transakcje. Mówiąc prościej, jest to narzędzie, które podejmuje decyzje inwestycyjne poprzez analizę wielu czynników, które kształtują ceny kryptowalut. Tradycyjnie, algorytmy handlowe są używane przez handlowców na rynkach akcji i forex do przewidywania ruchów cen aktywów i obstawiania ich.

System bota twierdzi, że handlowcy mogą przewidzieć ruch cen bitcoin z dokładnością do 99,4%.

Aplikacja pozwala zarówno na handel automatyczny jak i ręczny. Dzięki wysokiemu poziomowi dokładności, aplikacja obiecuje zwroty w wysokości do 1300$ dziennie przy początkowej inwestycji 250$. Według bota, handlowcy z większym depozytem prawdopodobnie osiągną większy zwrot.

Ten robo-trader nie wymaga wiedzy technicznej, oznacza to, że zarówno początkujący, jak i doświadczeni handlowcy mogą korzystać z niego bez ograniczeń. Nie musisz mieć żadnej wiedzy aby zarabiać!

Jak handlować z Bitcoin Compass?

Proces handlu jest bardzo prosty i jak wspomniałem wyżej nie wymaga wiedzy specjalistycznej.

Krok pierwszy: załóż konto

Pierwszy krok polega na wypełnieniu danych osobowych, w tym e-mail, imię i nazwisko formularz podany jest na oficjalnej stronie platformy
Kiedy klient wypełni formularz, zostanie przeniesiony do następnej strony, gdzie jest zobowiązany do utworzenia hasła.

Krok drugi: depozyt

Po rejestracji, Bitcoin Compass poprosi Cię o zasilenie konta, aby rozpocząć handel. Minimalna wymagana kwota to 250 dolarów.

Ten crypto-trader obiecuje zwrot tysięcy dolarów dziennie z inwestycji tak małej, jak minimalna wymagana kwota. Bitcoin Compass umożliwia zarówno ręczny, jak i automatyczny handel, dlatego zwroty mogą się różnić w przypadku ręcznych strategii handlowych.

Bitcoin Compass akceptuje wpłaty i wypłaty z wielu źródeł, takich jak Visa, MasterCard, WireTransfer, Skrill, Trustly, GiroPay, iDeal, Klarna, Neteller, Sepa, Rapid Transfer i inne.

Krok trzeci: rozpocznij handel

Handel demonstracyjny

Bitcoin Compass nie oferuje żadnego handlu demo. Jednak ich platformy są łatwe w użyciu nawet dla początkujących handlowców, dlatego nie potrzebujesz żadnych praktyk demo

Ponadto, istnieją liczne przewodniki na stronie internetowej platformy, pomagają one zrozumieć użytkownikom interfejs serwisu. Dla początkujących handlowców, handel automatyczny jest najlepszym wyborem, ponieważ nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Strona Bitcoin Compass twierdzi, że klienci z automatycznymi kontami handlowymi potrzebują mniej niż 20 minut dziennie przeznaczonego na monitorowanie konta. Mimo to, twój potencjał zarobkowy jest bardzo wysoki.

Handel na żywo

Ten robot handlowy wymaga jedynie 250$ wpłaty, aby uzyskać dostęp do handlu na żywo.

Klienci mogą wybrać handel ręczny lub ustawić system Bitcoin Compass na handel automatyczny. Automatyczny handel najlepiej nadaje się dla początkujących handlowców, ponieważ nie wymaga żadnego praktycznego doświadczenia w handlu cyfrowymi walutami.

Co wyróżnia Bitcoin Compass?

Platforma został opracowany przez ludzi, którzy mają doświadczenie w wyrafinowanym handlu i są specjalistami w handlu kryptowalutami. To z pewnością duża zaleta tego robota.

Najistotniejsze zalety:

  • Wysoki poziom dokładności (99,4%)
  • Łatwy w obsłudze interfejs
  • Doskonała obsługa klienta
  • Duży wybór metod wpłat i wypłat
  • Błyskawiczne wypłaty środków

Czy Bitcoin Compass wspierają celebryci?

Istnieją plotki, że platforma został poparty przez kilka gwiazd. Jednak większość z tych roszczeń to kłamstwa opowiadane przez pozbawionych skrupułów plotkarzy. Zarząd platformy nie korzysta z tej formy marketingu i obiecał podjąć działania przeciwko tym pseudo partnerom.

Podsumowanie

Bitcoin Compass jest legalnym robotem handlowym. Ten wniosek wysuwam na podstawie wielu pozytywnych recenzji klientów indywidualnych. Ważny w tej kwestii jest fakt, że platforma jest oparta na dobrze ugruntowanych technologiach.

Strona internetowa i narzędzia Bitcoin Compass są bardzo bezpieczne, co oznacza, że użytkownicy nie muszą się martwić o swoje dane osobowe.

Podczas handlu z robotami handlowymi, zalecam ostrożność, zawsze istnieje ryzyko utraty kapitału! Magiczne maszynki do produkcji pieniędzy nie istnieją. Zalecam abyś swoją przygodę z handlem, nawet automatycznym rozpoczął od kwoty minimalnej.

5 ( 2 recenzji)

2 komentarze do “Bitcoin Compass”

  1. Ciekawe są te rzekome rekomendacje celebrytów. Czy wgl jakiś celebryta wspiera platformę tego typu? Ciekawe…

  2. Niedawno zacząłem korzystać z Bitcoin Compass i muszę przyznać, że serio działa. Nie wiem jak zarobić te „wielkie” pieniądze o których mówią twórcy robota, ale da się wzbogacić swój budżet.

Dodaj komentarz