Crypto Genius

Szukasz sposobu na rozmnożenie swojego budżetu? Masz dość potężnej inflacji, dzięki której twoje lokaty generują straty? Ten artykuł jest w sam raz dla ciebie! Zapewne słyszałeś o popularnych kryptowalutach takich jak Bitcoin, czy Ethereum. Inwestowanie na rynku cyfrowych walut. To wymagająca wielu lat żmudnej nauki profesja. Z pomocą przychodzą zaliczający stały wzrost popularności roboty Kryptograficzne, takie jak na przykład Crypto Genius. Opowiem ci czym jest ta platforma, przedstawię ci jej wady i zalety oraz powiem ile możesz zarobić.

Co to jest Crypto Genius

Crypto Genius to zautomatyzowana platforma handlu kryptowalutami, na której użytkownicy potrzebują jedynie depozytu w wysokości Є250, aby rozpocząć handel na żywo.

Platforma jest w pełni zautomatyzowana, co oznacza, że do rozpoczęcia handlu potrzebne jest niewielkie lub żadne doświadczenie. Handel odbywa się z pomocą wyrafinowanego algorytmu, który skanuje rynek w poszukiwaniu zyskownych możliwości handlowych. Po znalezieniu tych możliwości algorytm wykonuję transakcję w twoim imieniu. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się, dokonać wpłaty, wypróbować konto demo lub przejść bezpośrednio do handlu na żywo.

Czy Crypto Genius to oszustwo?

Na podstawie opinii użytkowników można wywnioskować, że, że Crypto Genius jest legalną platformą handlową. Opłaty depozytowe wynoszą Є250, co jest średnią wymaganą na tego typu platformach.

Istnieje dedykowany zespół obsługi klienta dla nowych użytkowników, którzy wciąż znajdują drogę na platformie, a menedżer konta będzie z Tobą w kontakcie, aby pomóc Ci w podróży, zwłaszcza jeśli chodzi o konfigurację konta. Z pewnością ucieszy Cię fakt, że Crypto Genius współpracuje również z regulowanymi brokerami, aby upewnić się, że Twoje konto jest zarządzane prawidłowo.

Na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem handlu z Crypto Genius?

  1. Inwestuj mądrze – zacznij od minimalnego depozytu w wysokości 250 €.
  2. Wycofaj zarobki wcześniej – sugerujemy wycofanie swoich zarobków i pozostawienie początkowej kwoty inwestycji w systemie dla dalszego handlu. W ten sposób możesz cieszyć się swoimi zarobkami, podczas gdy początkowy kapitał, który zainwestowałeś, nadal przynosi zyski.
  3. Nie inwestuj swoich oszczędności – sugerujemy, aby nowi użytkownicy wykorzystali swoje dochody rozporządzalne, zamiast wykorzystywać wszystkie swoje oszczędności do sfinansowania pierwszego handlu. Pamiętaj, że rynek kryptowalut jest zmienny i wszystko szybko się zmienia.

Zalety platformy

Bezpieczny i pewny

Crypto Genius jest bezpieczny i pewny, jeśli chodzi o ochronę twoich danych osobowych, twoje informacje będą chronione przez szyfrowanie. Nie musisz się martwić, że twoje informacje zostaną skradzione, chyba że zaniedbasz swoje konto.

Wysoki wskaźnik wygranych transakcji

Odkryliśmy, że Crypto Genius ma 80% wskaźnik sukcesu, jeśli chodzi o transakcje. Można to przypisać wyrafinowanemu algorytmowi, który jest zawsze w pracy.

Obsługa klienta

Masz dostęp do działu obsługi klienta 24 godziny na dobę. Albo przez e-mail, czat na żywo lub telefonicznie. Zalecamy korzystanie z funkcji czatu na żywo, który jest bardziej responsywny.

Nie musisz mieć doświadczenia ani wiedzy

Crypto Genius wykorzystuje wyrafinowany algorytm, który nie jest zależny od żadnej ingerencji człowieka. Działa on niezależnie i z korzyścią dla użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to obserwować swoje konto.

Jak zacząć handel z Crypto Genius?

Aby zacząć handlować z Crypto Genius, należy zarejestrować swoje konto. Niestety, żaden inwestor nie będzie mógł prowadzić handlu na żywo bez konta. Każda platforma handlowa, która wymaga od użytkownika rozpoczęcia handlu bez konta, nie powinna być uważana za wiarygodną.

Rejestracja

Aby się zarejestrować, potrzebujesz tylko podstawowych informacji. Po rejestracji skontaktuje się z Tobą opiekun konta, który pomoże Ci przejść przez resztę procesu. Możesz zarejestrować się wypełniając poniższy formularz:

Depozyt

Crypto Genius wymaga od wszystkich nowych użytkowników dokonania depozytu w wysokości Є250. Wpłacony depozyt zostanie również wykorzystany jako początkowa inwestycja kapitałowa. Oznacza to, że depozyt zostanie wykorzystany do zawierania transakcji.

Demo-trade

Crypto Genius oferuje opcjonalne konto demo-tradingowe dla nowych użytkowników, aby mogli zapoznać się z platformą. Jest to pomocne, ponieważ pozwala na zawieranie transakcji w oparciu o dane historyczne. Użytkownik będzie mógł zdobyć doświadczenie i lepiej zrozumieć, jak działa ta technologia handlowa.

Handel na żywo

Po dokonaniu wpłaty masz dostęp do wszystkich funkcji handlu na żywo. Jednakże, Twój menedżer konta pomoże Ci skonfigurować ustawienia i ustawić limity stop-loss. Będziesz musiał również zdecydować, kiedy otwierać i zamykać sesje handlowe.

Podsumowanie

Wynik mojej analizy na platformy Crypto Genius prowadzi nas do poparcia twierdzeń, że Crypto Geniusis jest w pełni legalny i może pomóc nowym i doświadczonym handlowcom w generowaniu pasywnego dochodu i zwiększaniu ich bogactwa. Nowy użytkownik może zarobić od € 200 do € 1000 każdego tygodnia. To całkowicie zależy od tego, ile pieniędzy użytkownik inwestuje i utrzymuje reinwestycje.

Znalazłem wystarczająco dużo recenzji i opinii sugerujących, że Crypto Genius jest wiarygodny. Crypto Genius jest dostępny dla użytkowników w ponad 150 krajach.

5 ( 3 recenzji)

3 komentarze do “Crypto Genius”

  1. Polecam tego robota każdemu. Przy minimalnym depozycie można zarobić satysfakcjonujące stawki. Wysoki wskaźnik skuteczności nie jest oszustwem!

Dodaj komentarz