Bitcoin Era

Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny od momentu wynalezienia jego pierwszego przedstawiciela (ponad 10 lat temu). Niezmienny pozostał jeden fakt: wiele osób próbuje zarobić duże pieniądze, handlując wirtualnymi walutami, ta zmienna cały czas rośnie. Nie powinien więc dziwić fakt, że coraz więcej platform handlowych rozpoczyna swoją działalność. Bitcoin Era to jedna z takich platform.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć aby zacząć swoją przygodę z Bitcoin Era.


Na samym początku powinieneś postawić sobie pytanie, czy platforma handlowa, za pomocą, której chcesz inwestować cieszy się dobrą opinią czy ma krzywdzące wobec ciebie zamiary. Tutaj mogę cię zapewnić, że zdecydowana większość platform transakcyjnych i botów handlowych ma pozytywne opinie, to znaczy, że nie natkniesz się na oszustwo i będziesz działać z legalną platformą.

Bitcoin Era – co to jest?

Bitcoin Era to skomplikowana technologia handlowa, która wyręczy cię w wielu sytuacjach związanych z handlem Bitcoinami i innymi znanymi kryptowalutami. Platforma działa za pomocą skomplikowanych algorytmów statystycznych za pomocą, których porównuje dużych wolumenów, świeże i historyczne dane. Następnie przeanalizowane informacje stosuje na istniejącym rynku kryptowalut.

Aby zacząć swoją przygodę z Bitcoin Era musisz zarejestrować się na portalu a następnie zasilić swoje konto kwotą minimalną, która w większości portali jest taka sama czyli 250 USD, następny krok to radość z zysków. Cały proces jednak nie jest tak oczywisty i kolorowy jak może się wydawać…

Czy to oszustwo?

Na stronie Bitcoin Era widnieje informacja zapewniająca użytkowników, że platforma ta nie ma nic wspólnego z marketingiem wielopoziomowym oraz partnerskim. Oprogramowanie funkcjonuje na podstawie innowacyjnego algorytmu o dokładności 99,4%.

Powinieneś wiedzieć, że w praktyce boty handlowe nie są w stanie zapewnić swoim użytkownikom gwarancji zysku. Cudowne maszynki do pomnażania pieniędzy nie istnieją!

Inwestorzy pracujący z Bitcoin Era zarabiają rzekomo około 1 300 USD poświęcając na to jedynie 20 minut dziennie. Ciężko jednak na stronie platformy znaleźć informację jaką sumę należy zainwestować aby wygenerować tak duży zysk. Te informacje to zwykły chwyt marketingowy mający na celu zachęcić kolejny osoby do inwestowania przez Bitcoin Era. Wniosek jest prosty, nie wpadaj w euforię po przeczytaniu nagłówków tylko dokładnie przeanalizuj regulamin!

Na samym dole platformy zamieszczona jest informacja o tym z jakim ryzykiem musimy się liczyć inwestując z Bitcoin Era!

Tak więc uważam, że Bitcoin Era nie jest oszustwem, występuje kilka sprzecznych informacji, które pełnią funkcję marketingową. Przy korzystaniu z każdych botów czy giełd zalecam dokładne zapoznanie się z umową i regulaminem. Zawsze istnieje ryzyko straty! Tak to w życiu bywa, niemożliwe jest generowanie zysków bez ryzyka straty, ale przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. ?

Jak działa Bitcoin Era?

Platforma funkcjonuje dzięki łączeniu się z różnymi brokerami kryptokurrency, które ma na celu ułatwienia transakcji. Na samym początku algorytm oblicza najkorzystniejsze punkty wejścia i wyjścia dla transakcji na danym składniku aktywów kryptowalutowych, później przekazuje te informacje do współpracującego brokera za pomocą API. Po uzyskaniu sygnału transakcyjnego, broker natychmiast realizuje transakcję, oczywiście proces ten przebiega zgodnie z wszelkimi ograniczeniami nałożonymi przez użytkownika.

Oprócz tego, platforma umożliwia handel ręczny. Daje ona możliwość na wprowadzenie parametrów transakcyjnych przez użytkownika, w tym aktywów kryptocurrency, kwoty, którą inwestor chce zainwestować, stop loss i strategii inwestycyjnej. Kiedy ustalone warunki zmieniają się zgodnie z wymaganiami inwestora, algorytm umieszcza transakcję.

Jak założyć konto w Bitcoin Era?

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Tak jak w większości platform handlowych, wymagane jest podanie kilku podstawowych danych osobowych. Rejestracja jest darmowa! Po zweryfikowaniu twoich danych musisz wpłacić kwotę nie mniejszą niż minimalna (250 USD). Teraz przedstawię ci rejestrację w kilku prostych krokach.

 1. Rejestracja i weryfikacja konta. Na tym etapie musisz wypełnić formularz rejestracyjny, następnie po weryfikacji konta zostanie przydzielony ci osobisty Broker, który przeprowadzi cię przez dalsze etapy rejestracji
 2. Finanse. Zalecam zdecydować się na konto ćwiczeniowe, dzięki temu zapoznasz się z podstawami handlu za pomocą tej platformy. Jeśli jesteś doświadczonym traderem i twoja wiedza jest wystarczająca możesz pominąć wspomniane konto ćwiczeniowe i natychmiast przejść do live tradingu, oczywiście poprzedzając to wpłatą początkową. Dokonywanie wpłat jest bardzo proste, możesz zrobić to za pomocą różnych opcji płatności, takich jak: MasterCard, Visa, PayPal, Net-teller i Skrill. Maksymalna wpłata na Bitcoin Era wynosi 15,000 €.
 3. Handel demonstracyjny, jest to funkcja która pozwoli ci na dokładne zapoznanie się z procesem handlu za pomocą Bitcoin Era. Handel demonstracyjny odbywa się przy użyciu fałszywych pieniędzy. To bardzo cenny etap, dzięki niemu nauczysz się obsługi platformy a przy handlu na żywo nie będziesz ryzykował pomyłką wynikającą z braku umiejętności obsługi platformy.
 4. Handel na żywo. Kiedy pokonasz każdy etap rejestracji możesz przejść do handlowania prawdziwymi pieniędzmi i generowania prawdziwych zysków. Powodzenia ?

Bitcoin Era – opłaty

Dużą zaletą Bitcoin Era jest fakt, że jeśli nie generujesz zysków to nie ponosisz żadnych opłat. Wspomniane opłaty są jednak nie uniknione i musisz się z nimi liczyć w momencie kiedy osiągniesz faktyczny zysk. Mówiąc w skrócie Bitcoin Era automatycznie odejmie 13% swojego udziału po każdej transakcji zakończonej zyskiem. 

Użytkownik otrzymuje „zaledwie” 87% zysku. Jednak pamiętając o tym ile czasu musimy poświęcić na ten proces 87% to „więcej niż dużo”.

Wady i zalety

Platforma powstał w 2019 i nawet po dłuższych testach wydaje się być lepsza niż inne tego typu platformy ułatwiające proces handlu kryptowalutami. Jednak jak widać poniżej, nie istnieje idealna platforma handlowa. Nawet Bitcoin Era ma wady!

Zalety

 • Szybki łatwy proces rejestracji i weryfikacji
 • Możliwość spersonalizowania ustawień handlowych
 • Brak ukrytych kosztów
 • Możliwość wypłaty każdego dnia

Wady

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Wiele stron pod tą nazwą czego konsekwencją jest trudność w zweryfikowaniu autentyczności
 • Niejasne i często wprowadzające w błąd informacje na stronie internetowe
 • Wiele chwytów marketingowych zawierających fałszywe treści

Podsumowanie

Platforma Bitcoin Era to łatwy w obsłudze serwis, który wyręczy cię w wielu czasochłonnych czynnościach, które są nieuniknione przy handlu krytpowalutami. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat jeśli twoja transakcja nie przyniesie zysku! To rzadkie ale bardzo korzystne zjawisko. Pamiętaj aby nie dać się złapać wszelkim chwytom marketingowym i dokładnie czytaj regulamin oraz wszelkie umowy!

4.8 ( 6 recenzji)

6 komentarzy do “Bitcoin Era”

 1. Czy może ktoś wyjaśnić pojęcie „algorytm statystyczny”? Czy oznacza to, że bot działa na podstawie przeanalizowanych transakcji, które odbyły się w przeszłości?

 2. Wspaniałe jest to, że Era odejmuje zysk tylko w przypadku uzyskania zysku. Od dawna korzystam z tego typu platform i naprawdę rzadko stosowane jest takie rozwiązanie. Z drugiej strony nic dziwnego, że Bitcoin Era odejmuje opłaty tylko od udanych transakcji bo zdecydowana większość z nich jest udana. Polecam tą platforma. pomogła mi rozmnożyć moje pieniądze

 3. Jakie są realne sznse na zarobienie w Bitcoin Era? Czy komuś udało się wygenerować realny zysk?

 4. Czy to jest naprawdę takie kolorowe? Wpłacam pieniądze i mam zysk? Chciałbym rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty i zastanawiam się czy korzystanie z robotów naprawdę działa czy lepiej robić to ręcznie?

Dodaj komentarz