Be2 – Czy warto? Sprawdzamy opinie i skargi o Be2.

Firma Be2 to doświadczony portal, który profesjonalnie dobiera partnerów, oferując swe usługi na całym świecie. Be2 to ogromna wiedza, kompetencje i doświadczenie pracowników firmy, pierwsza strona internetowa powstała już w 2004 roku. Od tego czasu firma rozwijała się  w niesamowitym tempie. Aktualnie portal oferuje swoje usługi w ponad trzydziestu krajach świata na sześciu kontynentach, oferując swoje usługi ponad 16 milionom ludzi. Portal Be2 zdobywając przez wiele lat doświadczenie świetnie radzi sobie z kojarzeniem par, ale daleki jest od typowego serwisu randkowego. Serwis Be2 kieruje swą ofertę do ludzi poważnie myślących o związku z drugą osobą i o przyszłym życiu. 

Jak działa portal randkowy Be2?

Firma Be2 opiera swój sukces na bardzo profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego klienta, o czym świadczy przeszło 40 % skuteczność w poszukiwaniu odpowiedniego partnera. Misją Be2 jest znalezienie poszukujących siebie ludzi, którzy marzą o stabilnym i pięknym związku. Pracownicy podchodzą do problemu w naukowy sposób, wykorzystują techniki psychologiczne, socjologiczne i antropologiczne w celu jak najbardziej idealnego dopasowania charakterów i osobowości, ale również by odpowiedzieć pozytywnie na potrzeby zwracających się do nich samotnych osób. 

Be2 – sposób postępowania

Algorytm postępowania pracowników firmy został wypracowany przez lata doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji i kwalifikacji. Po pierwsze przeprowadzają oni test osobowości, który jest naukowo opracowany. W wyniku przeprowadzenia go każdy klient otrzymuje opracowany wynik, zawierający pełny opis osobowości klienta. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż taki test jest zupełnie bezpłatny, jednocześnie dostarcza bardzo ciekawych informacji, które mogą przydać się każdemu w codziennym życiu. Dzięki takiej analizie konkretnemu klientowi przedstawiane są wyłącznie oferty osób, które odpowiadają profilowi jego osobowości. Oglądając i zapoznając się z potencjalnymi partnerami można ich bardziej poznać i nawiązać kontakt. Jest to również bezpłatna usługa. W przypadku decyzji o próbie nawiązania poważnego kontaktu Be2 proponuje opcję Premium gwarantującą swobodną komunikację i bezpośredni kontakt. 

Korzyści i wady wynikające z korzystania z oferty Be2

Przeglądając i analizując różne portale matrymonialne i randkowe portal Be2 jest w swoim działaniu zarówno rzetelny, jak i wiarygodny. Testy osobowości opracowane są przez specjalistów, sugerowani partnerzy są bardzo dobrze dobrani, co powoduje, że poszukiwania są skuteczne i szybkie. Portal działa całą dobę. Można wiec skorzystać z usług firmy o każdej, wygodnej dla klienta porze. Wersja Premium oferty gwarantuje dziesięć spotkań z proponowanymi osobami. Portal daje dużą dawkę dyskrecji, chociażby poprzez udostępnienie zdjęcia tylko osobom, na które klient wyrazi zgodę. Pierwsze kontakty mogą być również anonimowe, bez podawania żadnych danych osobowych. Na podkreślenie zasługuje też bezpieczny sposób opłat, kontrolowany przez jeden z najbezpieczniejszych systemów świata. 

Oczywiście trzeba uprzedzić klientów przed ewentualnymi niekorzystnymi aspektami korzystania z portali matrymonialnych, jak chociażby możliwość rozczarowania i niepewność przy spotkaniu w rzeczywistości. 

Opinie o Be2

Warto przejrzeć opinie o portalu, zwłaszcza w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Są niezwykle pozytywne i wręcz urocze. Renata z Krakowa pięknie opowiada o swoich poszukiwaniach drugiej połówki:

„Rok temu poznałam Piotra w Be2 i po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się pójść razem na kolację. Później, wychodziliśmy na drinki, spędzaliśmy wspólnie czas i w końcu pojawiła się miłość. Teraz, nasz związek jest jak z bajki. Jestem pewna, że ta miłość nie przeminie, bo jest po prostu doskonale „, natomiast Paweł z Bełchatowa potwierdza, że miłość można znaleźć też jesienią:

” Znalazłem swoją miłość w pewną listopadową noc i od tamtej pory wszystko jest wspaniałe. Jesteśmy ze sobą naprawdę szczęśliwi! Dziękuje Be2 za pomoc w jej odnalezieniu. Bez Waszej pomocy nie byłbym w stanie odnaleźć tej wspaniałej kobiety. Teraz, wszystko się zmieniło: życie jest piękne!”.

Według opinii użytkowników Be2 to świetny i wyjątkowy portal. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż portal może pochwalić się zrównoważonym współczynnikiem płci 51:49, co oznacza, że zarejestrowanych jest prawie tyle samo mężczyzn co kobiet. Każdego dnia w serwisie rejestruje się tysiące osób, z czego prawie połowa kończy współpracę z firmą będąc w satysfakcjonującym związku. 

Zapewne wiele osób waha się i obawia przed zarejestrowaniem się na Be2, wynika to z nieśmiałości, ale przede wszystkim obawy, zarówno o dyskrecję i zachowanie prywatności, ale również z powodu obaw przed porażką. Warto jednak zaryzykować, spróbować poszukać przyjaciela, przyjaciółki, partnera czy partnerki i to w sposób profesjonalny, dość szybki, kompetentny i skuteczny. Warto, bo za kilka miesięcy można być w szczęśliwym związku i zapomnieć o tak trudnej i dokuczliwej samotności.

5 ( 2 recenzji)

10 komentarzy do “Be2 – Czy warto? Sprawdzamy opinie i skargi o Be2.”

  1. Trochę czasu spędziłem na be2 i jedno trzeba na pewno podkreślić. Jest to portal dla osób szukających czegoś trwałego, a nie portal randkowy na krótkie związki, więc jak tego szukacie to nie w be2.

  2. Zdecydowanie lepsze niż te wszystkie tindery i badoo. Mi to bardziej odpowiada, gdy można się coś od razu dowiedzieć o przyszłym partnerze, a nie zdjęcie i opis jedno zdanie.

  3. To wszystko zależy od podejścia do tego typu stron. Jeśli ktoś oczekuje, że program przydzieli mu idealnego partnera na całe życie i nie będzie musiał nic robić to niech się obudzi.. Można poznać kogoś i jak najszybciej się spotkać i pogadać, bo inaczej się nie da poznać kogoś innego.

  4. Jeden z wielu serwisów randkowych, który oferuje za konto premium dopasowanie idealnego partnera itp. Jest duży wybór, ale też zapotrzebowanie na tego typu strony jest duże, więc wiele osób korzysta z be2, a to duży plus.

  5. Zależy kto co lubi, nie ma tak, że jedno jest lepsze i tyle. Jak szukasz znajomości tylko na podstawie zdjęcia, to daleko nie zajdziesz, a na tinderze tak właśnie jest, nie oszukujmy się.

  6. Znalazłem dziewczynę na be2, mimo tego, że wszyscy odradzali mi szukania na takich portalach ja wierzyłem, że warto!

  7. Zależy kto co lubi, ja na przykład nie przywiązuję takiej wagi do znajomości zawieranych przez internet i nie oczekuję, że siec znajdzie mi męża 😛

  8. Prawie milion zarejestrowanych osób na tej stronie świadczy o tym, że dużo osób z niej korzysta, bo jest na prawdę dobra. Można tam znaleźć bratnią duszę i wspólnie spędzać czas, polecam samotnym i nie tylko 🙂

Dodaj komentarz