Plush – Czy warto? Opinie i Skargi o Plush.

Plush jest marką założoną przez sieć komórkową Plus, zadebiutowała ona na rynku 9 września 2014 roku. Twarzą kampanii reklamowej oferty Plusha, jest ukazujący się w reklamach i na bilbordach pluszowy miś. Swoimi zabawnymi historiami, zachęca on do skorzystania z ofert proponowanych przez markę, zarówno na abonament, jak i kartę. Usługi kierowane są przede wszystkim do młodych osób, które nie lubią żadnych ograniczeń i chcą do woli korzystać z telefonu.

Oferta sieci Plush

1. Abonament z umową na czas nieokreślony

Plush ma bardzo dobrze rozwiniętą ofertę abonamentową, istotne jest to, iż nie musimy wiązać się z tym operatorem na bardzo długi czas. Przy umowie na czas nieokreślony, możemy w każdym momencie wypowiedzieć i zerwać umowę, kiedy tylko będziemy chcieli. Sieć umożliwia także przeniesienie numeru od innego operatora albo można założyć nowy numer. Klientom proponowane są cztery pakiety:

 • Pakiet za 10 zł na miesiąc, w niego wliczony jest internet 1 GB, nielimitowane SMS/MMS, przy połączeniach na telefony komórkowe i stacjonarne zapłacimy 0,29 zł za minutę.
 • Pakiet za 20 zł na miesiąc, w niego wliczony jest internet 3 GB, nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych, a także numery stacjonarne, za SMS i MMS zapłacimy 0,19 zł
 • Pakiet za 25 zł na miesiąc, w niego wliczony jest internet 10 GB, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane SMS/MMS. Wielkość pakietu internetowego wzrasta wraz ze stażem w sieci Plush.
 • Pakiet za 25 zł na miesiąc z umową na 24 miesiące, w niego wliczony jest internet 15 GB, nielimitowane SMS/MMS, nielimitowane połączenie telefoniczne do wszystkich sieci. Oprócz tego za 3 pierwsze miesiące nie jest naliczana opłata, w tym pakiecie można także dobrać telefon.

2. Plush na kartę

Pakiety na kartę w żadnym stopniu nie wiążą nas z operatorem umową. Oferta sieci Plush na kartę proponuje klientom:

 • 29 gr/min połączeń do wszystkich sieci
 • 19 gr za SMS/MMS do wszystkich sieci
 • 19 gr za każdy 1 MB wykorzystanego internetu

Opcje doładowania konta:

 • Doładowanie 5 zł, wydłużona ważność konta o 5 dni
 • Doładowanie 10 zł, wydłużona ważność konta o 10 dni
 • Doładowanie 20 zł, wydłużona ważność konta o 20 dni
 • Doładowanie 30 zł, wydłużona ważność konta o 30 dni
 • Doładowanie 50 zł, wydłużona ważność konta o 90 dni
 • Doładowanie 100 zł, wydłużona ważność konta o 180 dni oraz kolejne 15 zł doliczona do doładowania
 • Doładowanie 150 zł, wydłużona ważność konta o 180 dni oraz kolejne 30 zł doliczone do doładowania

    Podstawowa oferta sieci Plush odznacza się niezwykłą prostotą i przejrzystością, przy czym ma do zaproponowania wiele ciekawych pakietów. Można je bez problemu dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.Zestawów jest wiele, marka poleca je wszystkim osobom ceniącym sobie tani i swobodny dostęp do internetu w telefonie, a także tym którzy dużą rozmawiają telefonicznie.


Zasięg sieci


    Zaletą oferty marki Plush jest bez wątpienia nieograniczony zasięg na terenie całego kraju, wszystko to dzięki temu, iż sieć została stworzona przez działającego już wiele lat na rynku operatora Plus. Odznacza się on doskonale rozbudowaną siecią nadajnikową w Polsce, dzięki czemu klienci Plusha mogą do woli korzystać z usług telekomunikacyjnych w dowolnym miejscu zamieszkania.

Plusy oferty Plusha

 • możliwość rezygnacji z umowy w każdym momencie, nie wiążemy się z firmą
 • ciekawe rozwiązania dla młodych, dobrze skonstruowane pakiety do potrzeb klientów
 • 3 miesiące bezpłatnego abonamentu dla osób przenoszących numer z innej sieci

Minusy oferty Plusha

 • brak telefonu w tanim pakiecie
 • ciekawe smartfony, jednak tylko w droższej ofercie abonamentowej
   

Opinie o ofercie Plush”Oferta na internet w Plush jest pierwszorzędna, nie dość, że na samym początku dostajemy 20GB za niewielkie pieniądze, to możemy jeszcze dokupić za 5zł kolejne 20GB. Ponadto jeśli będziemy doładowywać przez 3 miesiące dostaniemy za darmo kolejne GB do wykorzystania i im dłużej będziemy u nich tym więcej darmowych GB dostaniemy!” Ola „Rozglądałem się nad nowym dostawcą internetu LTE do laptopa i znalazłem ofertę w Plush. Zasięg plusa a oferta dużo lepsza niż w samym plusie, dlatego zdecydowałem się na zakup startera i doładowywanie za 30zł miesięcznie. Internetu mi wystarcza na cały miesiąc, mogę pracować zdalnie w wielu miejscach, nie tylko w domu ale wszędzie gdzie zabieram ze sobą laptopa.” Paweł „Nie lubię wiązać się z firmami na długi czas dlatego oferta z umową na czas nieokreślony to była dla mnie idealna opcja. Jestem zadowolony z tej sieci, internet nawet w tanim pakiecie spokojnie wystarcza. Super jest to, że klient ma możliwość podniesienia swojego limitu GB na internet, dzięki swojemu stażowi w sieci. Plush jest marką godną polecenia, ja z pewnością będę dalej korzystał z ich oferty”. Daniel      Mimo tego, iż sieć Plush nie jest długo na rynku, z pewnością warto zapoznać się z jej bogatą ofertą. Warto wspomnieć o tym, iż marka cały czas wprowadza nowe promocje i ciekawe oferty, zarówno dla stałych, jak i nowych klientów sieci. Plush to przede wszystkim tania sieć dla młodych osób lubiących swobodną komunikację.

5 ( 4 recenzji)

10 komentarzy do “Plush – Czy warto? Opinie i Skargi o Plush.”

 1. To, że nie trzeba podpisywać wielomiesięcznej umowy jest wielkim plusem Plusha! Teraz te oferty się tak szybko zmieniają, że nie wiadomo kiedy pojawi się nowa, lepsza, a wcale stali klienci nie mają lepiej w tych dużych sieciach.

 2. Bardzo ciekawe oferty skłoniły mnie do przejścia do Plush. Za rok będę miał 25 GB internetu co miesiąc, a nie płacę dużo. Mam ofertę na kartę, ale mają też abonament jak ktoś chce.

 3. Abonament jest na czas nieograniczony, więc nie trzeba się martwić o długoterminowe umowy. To jest duża zaleta plusha, oprócz tego oferty mają całkiem dobre!

 4. Nie wiem co mogłoby być podejrzanego w sieci komórkowej, której reklamy możemy oglądać w tv czy na internecie. Jestem użytkownikiem tego operatora i śmiało polecam wszystkim.

 5. Największą zaletą tej sieci jest to, że dbają o stałych klientów i dają im więcej internetu za staż w sieci. To jest bardzo dobre!

 6. Ile kosztuje najtańszy abonament w tej sieci? Słyszałem o niej wiele dobrego, ale potrzebuję budżetowego rozwiązania.

 7. Korzystam z Plush od lat i polecam każdemu, na ten moment to chyba najkorzystniejszy operator ma rynku.

 8. Cała moja rodzina korzysta z Plusha. Do korzystania z usług tego operatora namawiam każdego znajomego. Mieszkam na wsi i nigdy nie miałam problemów z zasięgiem internet zawsze działa bez zastrzeżeń, co nie było tak oczywiste dla innych operatorów w moim miejscu zamieszkania

 9. Jestem pełen podziwu dla tego operatora ponieważ dba o stałych klientów, to rzadko spotykane na dzisiejszym rynku. Niestety znaczna większość operatorów woli przyciągać do siebie nowych klientów niż dbać o tych starych.

Dodaj komentarz