Bitcoin Billionaire

Szukasz sposobu na inwestowanie? Chcesz zainwestować pieniądze ale nie masz doświadczenia? A Może po prostu szukasz sposobu na wzmocnienie swojego budżetu? Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś tak, ten artykuł jest właśnie dla ciebie! Bitcoin Billionaire ci w tym pomoże.

W tym artykule dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz wiedzieć o Bitcoin Billionaire. Poznasz zasady działania tego w pełni zautomatyzowanego robota. Opowiem ci o jego wadach i zaletach. Yo bardzo proste i pomocne narzędzie!

Co to jest Bitcoin Billionaire

Bitcoin Billionaire to w pełni zautomatyzowana technologia handlowa, która pomaga inwestorom wejść na rynek kryptowalut ze znikomym lub nawet zerowym doświadczeniem.

Pojawiły się doniesienia, że dzięki tej technologii nowi inwestorzy mogą zarobić do 1500 euro dziennie z depozytu tak małego jak 250 euro.

Nowy użytkownik handel na żywo musi poprzedzić wpłaceniem depozytu, który musi wynosić nie mniej niż 250 euro (w większości tego typu serwisach kwota minimalna jest taka sama).

Serwis funkcjonuje na podstawie zaawansowanych algorytmów handlowych, które analizują wiadomości handlowe i trendy rynkowe. Konsekwencją pracy skomplikowanych algorytmów jest możliwość bardzo dokładnej selekcji dostępnych transakcji w celu zoptymalizowania twoich zysków.

Algorytmy na podstawie, których działa robot przewidują sytuację na rynkach o wiele lepiej niż najlepsi maklerzy!

Jak działa Bitcoin Billionaire

Technologia Bitcoin Billionaire współpracuje z regulowanymi brokerami, w celu umożliwienia nowym inwestorom dostępu do zmiennego rynku kryptowalut. Wszelkie pieniądze zdeponowane za pośrednictwem robota, trafiają do brokera.

Posiadanie regulowanych brokerów daje Bitcoin Billionaire przewagę nad konkurencją.

Dzięki wielu zabezpieczeniom użytkownicy mają gwarancję, że ich depozyt nie zostanie skradziony. Brokerzy muszą zgłaszać, w jaki sposób wykorzystali pieniądze inwestorów na rynku kryptowalut. Dzięki temu masz stu procentową gwarancję, że twój depozyt nie zostanie wykorzystany do celów innych niż generowanie zysku, oczywiście należy pamiętać, że generowanie zysku wiąże się z ryzykiem straty.

Oprócz ułatwiania procesu transakcyjnego, brokerzy są również odpowiedzialni za zapewnienie dużej dźwigni finansowej. Wspomniana dźwignia wynosi aż 1:1000. Oznacza to, że nowi inwestorzy dokonując depozytu minimalnego w wysokości 250 euro mogą zawierać transakcje o wartości 250k euro.

Czy to oszustwo?

W oparciu o opinie użytkowników możemy potwierdzić, że Bitcoin Billionaire nie jest oszustwem. Robot zgłasza średnią rentowość w wysokości 50%. Oznacza to, że depozyt w wysokości 250 euro może zarobić dla nowego użytkownika do 100 euro dziennie.

Pozytywne referencje użytkowników potwierdzają, że platforma jest godna zaufania. W przeciwieństwie do innych tego typu technologii, Bitcoin Billionaire nie wyolbrzymia potencjału zarobkowego nowego inwestora. Większość technologii handlowych nie jest przejrzysta i nie ujawnia istotnych informacji, w tym tego, kim są ich brokerzy partnerscy, zanim przedsiębiorca dokona depozytu.

Platforma jest w stu procentach bezpieczna. Strona jest zaszyfrowana certyfikatem SSL, który chroni dane każdego użytkownika. Wszystkie procesy transakcyjne są w pełni zabezpieczone na stronie.

Rejestracja

Proces tworzenia konta w Bitcoin Billionaire jest bardzo prosty i nie powinien zająć więcej niż 15 minut. Platforma zapewnia przewodnik, dzięki któremu przez rejestrację zostaniesz „przeprowadzony za rękę”. Po zakończonej rejestracji możesz spodziewać się telefonu od agenta Bitcoin Billionaire. Poniżej opisałem ci poszczególne etapy tworzenia konta.

Formularz początkowy

Pierwszym krokiem jest utworzenie darmowego konta poprzez wypełnienie poniższego formularza. Po udanej rejestracji zostanie ci przydzielony osobisty broker, który przeprowadzi cię przez proces konfiguracji.

Połączenie z brokerem

Po zarejestrowaniu się jako nowy użytkownik, platforma połączy cię z regulowanym brokerem. Uwaga! Ten etap nie nastąpi w krajach, których nie ma regulowanych brokerów

Wpłata początkowa

Bitcoin Billionaire wymaga, aby wszyscy nowi użytkownicy dokonali depozytu nie mniejszego niż 250 euro. Jest to tylko minimum, ale zalecam, aby nowi użytkownicy trzymali się tej kwoty podczas swoich pierwszych operacji handlowych. Zawsze istnieje możliwość reinwestycji.

Handel na żywo

Po dokonaniu powyższych kroków, możesz zacząć handel za pomocą opisywanego robota. Aby zacząć naciśnij przyscik „trade now”.

Co wyróżnia Bitcoin Billionaire?

 1. Stały zysk
  Pojawiły się opinie użytkowników, którzy twierdzą, że osiągają 100% zysku. Oznacza to, że minimalny depozyt w wysokości 250 euro może zarobić do 150 euro w dziennych zyskach.
 2. Łatwa nawigacja
  Technologia jest łatwa w użyciu, a od nowych użytkowników nie wymaga się żadnych doświadczeń inwestycyjnych. Jednak mimo wszystko zalecam zapoznać się z podstawami funkcjonowania rynku kryptowalut przed rozpoczęciem inwestycji.
 3. Prosty proces transakcyjny
  Z Bitcoin Billionaire możliwe jest wycofanie środków w dowolnym momencie. Wystarczy złożyć formularz rządania na stronie internetowej. Zakończenie transakcji nie powinno trwać dłużej niż 48 godzin, po takim czasie pieniądze trafią na twoje konto bankowe.
 4. Sprawna obsługa klienta
  Technologia posiada dostępną 24/7 linię obsługi klienta. Połączenie z agentem telefonicznie zajmuje mniej niż minutę. Komunikacja mailowa trwa trochę dłużej. Zalecam aby w przypadku pilnych pytań kontaktować się telefonicznie.
 5. Bezpieczeństwo
  Bitcoin Billionaire jest w 100% bezpieczny. Strona jest szyfrowana za pomocą certyfikatu SSL dzięki temu wszelkie dane użytkownika są w pełni chronione. To w pełni zabezpiecza procesy transakcyjne.
 6. Dostępne konto demo
  Technologia pozwala użytkownikom rozpocząć handel na koncie demo. Użytkownicy na koncie demo mogą spędzić tyle czasu, ile potrzebują. Jest to czynnik występujący w większości tego typu serwisach, ale zawsze powtarzam, że to bardzo przydatna możliwość, która pozwoli ci poznać funkcjonowanie technologii.
 7. Brak ukrytych opłat
  Nie ma żadnych ukrytych opłat ani prowizji pobieranych od użytkowników na tym portalu!

Podsumowanie

Po przeprowadzeniu analizy stwierdzam, że Bitcoin Billionaire jest w pełni bezpiecznym i korzystnym dla użytkownika programem inwestycyjnym. Potencjalni inwestorzy mogą skorzystać z linii obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak działa portal. Po sprawdzeniu opinii, doszedłem do wniosku, że podczas gdy niektórzy ludzie stracili pieniądze, innym w tym samym czasie udało się zyskać 2000 euro w tydzień. Zalecam zacząć od niewielkiego minimalnego depozytu w wysokości 250 euro i dowiedzieć się, jak działa platforma przed zainwestowaniem większych kwot.

5 ( 6 recenzji)

6 komentarzy do “Bitcoin Billionaire”

 1. Oferta Bitcoin billionaire brzmi zachęcająco, czy można zainwestować z kwotą mniejszą niż 250 euro? Przyznam, że nie mam doświadczenia w kryptowalutach i boję się zaczynać z tak dużą sumą.

 2. Korzystam z tej platformy już dobre kilka lat, ogólnie jeśli chodzi o kryptowaluty mam spore doświadczenie, to mój główny sposób na inwestowanie. Oferta Bitcoin Billionaire jest niezwykła i wyróżnia się barkiem ukrytych opłat. Przerobiłem wiele Botów handlowych i zawsze natknąłem się na opłaty, o których wcześniej nie wiedziałem. Oczywiście później okazywało się, że informacje o wspomnianych opłatach były zawarte w regulaminie niestety nieszczęsny „drobny druczek” prześladuje mnie od lat. W Bitcoin Billionaire go nie ma!

 3. Wow! Bitcoin Billionaire i nie gwarantuje milionów tak jak jest to w przypadku innych tego typu robotów. Naprawdę pierwszy raz spotkałem się, że reklama robota kryptograficznego jest szczera!

 4. Czy mógłby ktoś dokładniej wyjaśnić działanie logarytmów na podstawie, których funkcjonuje platforma?

 5. Wielki plus za obsługę klienta. Przez rok kilka razy potrzebowałem kontaktu z obsługą, nigdy się nie zawiodłem! Kontakt telefoniczny naprawdę jest błyskawiczny, mailowy trwa trochę dłużej ale mimo wszystko krócej niż u konkurencji!
  POLECAM!!!!

 6. Nie udało mi się zarobić 1500 euro w ciągu jednego dnia… Ale mimo wszystko dzięki Bitcoin Billionaire zarobiłem naprawdę dużo. Automatyczne roboty handlowe w obecnych czasach to o wiele lepsze rozwiązanie niż lokaty bankowe, na których dzięki inflacji generujemy raczej straty niż zyski.
  Polecam Bitcoin Billionaire

Dodaj komentarz