Bitcoin Profit

Kiedy Bitcoin pojawił się na rynku w 2009 roku nikt nie wiedział jakie znaczenie kryptowaluty będą miały po upływie dekady. Przez 10 lat cyfrowe waluty zamieniły tysiące ludzi w milionerów. Jednak nie jest to takie proste. Aby zarabiać na kryptowalucie musisz posiadać sporą wiedzę, której zdobywanie jest żmudne i czasochłonne. To jest właśnie problem, który próbują rozwiązać zautomatyzowane boty handlowe między innymi Bitcoin Profit. Mimo, że jesteśmy świetni w wielozadaniowości, ludzki mózg nie jest w stanie analizować dziesiątki zmiennych z taką prędkością jak komputer. Czy algorytm zastosowany w Bitcoin Profit jest skuteczny?

Co to jest Bitcoin Profit?

Bitcoin Profit to zautomatyzowane narzędzie zaprojektowane do analizowania trendów i sygnałów na rynku kryptowalut jego celem jest uzyskanie wglądu w najlepszą strategię handlową.

Robot wykorzystuje technologię do podejmowania działań polegających na automatycznym otwieraniu i zamykaniu transakcji w ciągu mikrosekund. Dodatkowo eliminuje czynnik ludzkich emocji, takich jak zmęczenie, które mogą utrudniać podejmowanie decyzji przez tradera i jego zdolność do zawierania transakcji.

Analizując ciągle zmieniające się dane, algorytm skanuje rynek, w celu uzyskania informacji pozwalających na optymalne wejście i wyjście z transakcji.

Dodatkowo, Bitcoin Profit pozwala doświadczonym traderom na testowanie ich strategii handlowych, pomagając im w codziennej pracy. Co więcej, doświadczony trader może wykorzystać robota, ręcznie wprowadzając swoje niestandardowe transakcje i pozwolić mu wykonywać je automatycznie.

Kto stoi za Bitcoin Profit?

Historia powstania Bitcoin Profit jest interesująca. Podobno dwóch niezadowolonych traderów kryptowalutowych, Jeff i Mike, spotkali się aby omówić wszystko, co według nich było nie tak z handlem kryptowalutami – wymagająca analiza trendów, wysokie opłaty, prowizje opisane drobnym druczkiem, opóźnienia w wypłatach i wiele innych. Mając doświadczenie w kodowaniu, postanowili stworzyć algorytm ze zintegrowanym analizatorem statystyk i trendów oraz możliwością wchodzenia i wychodzenia z pozycji z dokładnością do setnych części sekundy. Aby osiągnąć swój cel, zatrudnili zespół studentów i profesjonalistów do stworzenia wersji beta bota handlowego.

Mimo, że w początkowym okresie był on przeznaczony głównie do testowania, szybko stał się bardzo popularny. Dlatego twórcy zdecydowali się na nazwę Bitcoin Profit.

Dzisiaj, bot handlowy przeszedł wiele aktualizacji. Dzięki wspomnianym aktualizacjom platforma pozwala na handel licznymi kryptowalutami, takimi jak: Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple i wiele innych. Ponadto współczynnik dokładności handlu i spójność jest na bardzo wysokim poziomie.

Jak to działa?

Robot działa dzięki łączeniu się z brokerami oferującymi handel kryptowalutami, którzy następnie mogą działać w transakcjach określonych przez robota. Interfejs programu (API) jest pośrednikiem, który łączy robota z brokerem.

Po ustaleniu optymalnego punktu otwarcia lub zamknięcia każdej transakcji, robot natychmiast wysyła dane do brokera za pośrednictwem wspomnianego interfejsu API. Z kolei broker wykonuje daną transakcję. Cały proces odbywa się w trybie natychmiastowym.

Czy to oszustwo?

Opisując Bitcoin Profit takie pytanie można potraktować jako retoryczne, ten w pełni zautomatyzowany robot handlowy z pewnością nie jest oszustwem. Platforma jest w pełni bezpieczna, jedynie bardzo wysoka gwarancja zysku (99% jak podają twórcy) podlega dyskusji.

Mimo, że gwarancja zysku nie jest tak duża jak twierdzą twórcy to mimo wszystko polecam korzystanie z Bitcoin Profit. Liczne opinie użytkowników, mówią, że zarobek nawet 1000 euro jednego dnia jest możliwy! Ja zapewniam cię, że po dokładnym przeczytaniu regulaminu nic cię nie zaskoczy a twoje pieniądze nie zniknął w magiczny sposób z dnia na dzień.

Bitcoin Profit – jak zacząć?

Rejestracja na platformie jest niezwykle prosta i intuicyjna. To brzmi absurdalnie ale naprawdę tak jest – rejestracja w niezwykle skomplikowanej platformie handlowej posługującej się jeszcze bardziej skomplikowanymi algorytmami jest niezwykle prosta!

Krok 1: rejestracja

Strona Bitcoin Profit posiada krótki formularz rejestracyjny, który prosi o podanie podstawowych danych osobowych, takich jak: imię, numer telefonu, kraj i identyfikator e-mail. Rejestracja jest bezpłatna, a Twoja tożsamość jest weryfikowana niemalże natychmiast. Po udanej rejestracji zostaniesz przekierowany do do pulpitu nawigacyjnego bota handlowego.

Krok 2: depozyt

Po wejściu na pulpit, należy wpłacić minimalny kapitał handlowy, który wynosi zaledwie 250 euro (jest to kwota minimalna na większości tego typu platformach). Depozyty są bezpieczne, nie tracisz żadnych pieniędzy w opłatach lub prowizjach. Teraz nadszedł czas, aby zrobić kilka zyskownych transakcji.

Krok 3: zacznij zarabiać!

Nie musisz wkładać dużo wysiłku lub czasu w handel. Jesteś zobowiązany do określenia pewnych parametrów handlowych, a bot handlowy Bitcoin zrobi resztę za ciebie. Będzie oceniać platformy handlu kryptowalutami, aby zidentyfikować optymalne możliwości w celu otwierania i zamykania zleceń z wysoką precyzją i dokładnością.

Dlaczego Bitcoin Profit – najważniejsze cechy

  • Darmowy Bot handlowy. Obecnie większość platform handlu kryptowalutami pobiera opłaty w różnych punktach interakcji, w tym wpłat, wypłat i realizacji zleceń handlowych. To sprawia, że handel kryptowalutami jest nieatrakcyjnym przedsięwzięciem dla wielu. Właśnie dlatego Bitcoin Profit pozbywa się wszystkich rodzajów opłat, prowizji i ukrytych opłat. Nie ma żadnych barier finansowych dla twojego wejścia.
  • Szybkie wypłaty. Tradycyjne platformy handlu kryptowalutami każą swoim inwestorom czekać przez prawie tydzień, zanim ich fundusze pojawią się na ich kontach bankowych. W przypadku Bitcoin Profit jest zupełnie odwrotnie. Po wypełnieniu formularza wypłaty, twoje pieniądze trafią na konto w nie więcej niż 48 godzin.
  • Szybka i prosta weryfikacja. Kolejną zaletą jest możliwość tworzenia profili w ciągu kilku minut. Proces weryfikacji jest prosty i nie zajmuje dużo czasu. Możesz zacząć składać zlecenia handlowe w ciągu 20-25 minut, bez konieczności zajmowania się skomplikowaną papierkową robotą.
  • Łatwo dostępna obsługa klienta. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz pytania czy zastrzeżenia dotyczące bota handlowego, możesz skontaktować się z obsługą klienta w dowolnym momencie w ciągu dnia. Jak podają użytkownicy obsługa klienta działa w tempie ekspresowym!
  • Konto Demo. Obecność konta demo oznacza, że nie musisz ryzykować swojego kapitału, aby dowiedzieć się, jak działa handel kryptowalutami. Po zarejestrowaniu się, możesz użyć konta demo, aby nauczyć się i zaznajomić się z procesem.

Bitcoin Profit – podsumowanie

Informacje podawane przez Bitcoin Profit o ludziach, którzy zarabiają ogromne sumy pieniędzy bardzo szybko prawdopodobnie nie są prawdziwe, ale zasoby zewnętrzne wydają się wskazywać, że robot pomógł inwestorom w generowaniu rozsądnych zysków.

Zautomatyzowane oprogramowanie handlowe może być skonfigurowane przez handlowców, aby było używane jako skuteczne narzędzie w strategii handlowej, jednak będziesz musiał poświęcić trochę czasu na skonfigurowanie go prawidłowo, aby zapewnić, że proces ten odbywa się skutecznie.

5 ( 2 recenzji)

2 komentarze do “Bitcoin Profit”

  1. planuje rozpocząć „zabawę” w kryptowaluty. Nie mam zielonego pojęcia na ten temat. Czy konto demo pozwoli mi zdobyć wystarczająco dużo doświadczenia?

  2. Od lat korzystam z Bitcoin Profit i od lat mój budżet jest regularnie powiększany. serdecznie polecam tą platformę każdemu

Dodaj komentarz