LetyShops

Chciałbyś odzyskiwać część pieniędzy wydanych na zakupy online w wybranych sklepach? Trafiłeś w dobre miejsce! W tym artykule dowiesz się jak odzyskać pieniądze z LetyShops.

LetyShops to strona cashback, która obiecuje, możliwość odzyskania części pieniędzy wydanych podczas zakupów online.

Ale czy to naprawdę prawda, czy tylko fałszywe roszczenia?

Trafiłeś we właściwe miejsce, tutaj poznasz prawdę. Ta recenzja LetyShops dokładnie zbada witrynę, dowiesz się na co możesz liczyć jeszcze przed założeniem konta. Sprawdzimy czy ta strona jest legalna czy jednak jest zwykłym internetowym oszustwem.

Po przeczytaniu tego artykułu dokładnie poznasz dobre i złe strony tego portalu. Dzięki temu będziesz mógł podjąć odpowiednią decyzję i zdecydować czy chcesz dołączyć do społeczności LetyShops. A więc zaczynajmy!

Czy LetyShops to legalna usługa cashback?

Jak wyjaśniono powyżej, LetyShops jest stroną cashback, na której otrzymasz część tego, co wydałeś na produkty lub usługi kupione online. Legalnością opisywanego portalu zajmę się na początku ponieważ jest to bardzo ważna kwestia w dobie internetowych oszustów.

Jest to rzeczywiście legalna strona cashback, która naprawdę zapłaci Ci za skorzystanie z ich ofert cashback. Ale czy warto z niej korzystać? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w dalszej części artykułu. W kolejnych częściach przedstawię ci ofertę tego portalu.

Co oferuje LetyShops?

Oferta cashback

Jak sama nazwa wskazuje, oferta cashback to oferta, w której otrzymasz procent od kwoty, którą wydasz na produkt lub usługę. Pomyśl o tym jak o rabacie.

Po pierwsze, LetyShops oferuje wyłącznie nagrody cashback za zakupy online. Wyjaśnijmy to sobie. Platforma nie oferuje żadnych nagród cashback za zakupy w sklepach fizycznych. Z ofert cashback można skorzystać tylko przy zakupach online.

Znakiem rozpoznawczym dobrej strony cashback jest to, że posiada ona wiele ofert cashback, z których można wybierać. Oczywisty jest fakt, że im więcej do wyboru tym większa szansa, że znajdziesz coś dla siebie.

W końcu kupowanie czegoś tylko po to, aby otrzymać nagrody cashback przyniesie efekt odwrotny do zamierzonego.

Duży wybór to pierwsze co nowy użytkownik zauważa sprawdzając możliwości tego portalu

Jak skorzystać z oferty cashback?


Aby skorzystać z oferty cashback, wystarczy wybrać z listy sklepów, które współpracują z LetyShops i rozpocząć zakupy w wybranym sklepie. W ofercie znajdziesz ponad 3 tysiące sklepów, w których możesz robić zakupy z opcją cashback. Ilość sklepów uważam za duży plus!

Na zdjęciu powyżej, natychmiast widzisz stawkę cashback każdego sklepu, w którym możesz robić zakupy. A jeśli klikniesz na dany sklep, zobaczysz również dodatkowe warunki uzyskania nagrody cashback, oraz czas po jakim nagroda trafi na twoje konto.

Zazwyczaj średni czas oczekiwania na przyznanie nagrody cashback na konto LetyShops wynosi 40 dni, maksymalnie 90 dni. Czas oczekiwania na nagrody cashback jest tak długi, ponieważ sklepy muszą czekać, aby upłynął okres zwrotu, zanim zakup zostanie uznany za ważny dla nagrody cashback.

Istnieją dwa sposoby na skorzystanie z ofert cashback od LetyShops. Pierwsza metoda polega na przejściu przez panel użytkownika. Aby to zrobić, należy po prostu zalogować się na stronie i wybrać sklep, w którym chcesz dokonać zakupów.

Następnie należy kliknąć przycisk Przejdź do sklepu, aby przejść do sklepu online. Gdy jesteś już w sklepie internetowym, po prostu przejdź do zakupu, jak zwykle. Po zakończeniu zakupu sklep internetowy będzie wiedział, że skorzystałeś z oferty cashback od LetyShops.

Rozszerzenie Chrome Letyshops
Możesz zainstalować rozszerzenie Google Chrome, dzięki czemu nie będziesz musiał logować się na stronie, aby skorzystać z ofert cashback. LetyShops posiada rozszerzenie Google Chrome, które możesz zainstalować, aby korzystać z ofert cashback, nawet jeśli nie jesteś zalogowany na ich stronie.

Rozszerzenie zrobi to za Ciebie. Po zainstalowaniu go w przeglądarce Google Chrome, wystarczy podać swoje dane logowania, a następnie można po prostu przeglądać oferty cashback za pomocą rozszerzenia.

Tak więc zasadniczo rozszerzenie pozwala Ci być zawsze zalogowanym na ich stronie, bez konieczności logowania się na niej podczas każdych kolejnych zakupów.

Rozszerzenie działa również w przeglądarce Opera. ?

Oferta programu polecającego

Innym sposobem na zdobycie nagród od LetyShops jest uczestnictwo w ich programie polecającym. Program polecający to program, który nagradza Cię za zapraszanie innych osób do korzystania z oferty LetyShops.

Wystarczy, że podzielisz się linkiem zapraszającym z osobą, którą chcesz zaprosić, a kiedy ta osoba zapisze się na stronie używając Twojego linku, stanie się Twoim poleconym. Otrzymasz wtedy 15% z nagrody cashback, którą otrzyma Twój polecony.

Prowizja ta zostanie pokryta przez LetyShops i nie zostanie odliczona od zarobków osoby poleconej. Możesz udostępnić swój link polecający poprzez e-mail, sieci społecznościowe lub w dowolny inny sposób.

Jeśli więc znasz wielu ludzi, którzy lubią robić zakupy online, może to być dobry sposób na uzyskanie pasywnego dochodu.

Jak wypłacić zgromadzone środki?

Każda otrzymana nagroda cashback zostanie zapisana w saldzie konta LetyShops. Po zdobyciu 500 rubli (w przybliżeniu równowartość 6,5$), będziesz mógł wypłacić swoje zarobki za pośrednictwem PayPal.

Jest to stosunkowo niski próg wypłaty, który można łatwo osiągnąć, zwłaszcza jeśli kupujesz dużo rzeczy online. Niestety, jest to jedyna metoda płatności, jaką oferuje LetyShops. Po złożeniu wniosku o wypłatę, zostanie ona zrealizowana w ciągu 1-3 dni roboczych.

Jest to przyzwoity czas realizacji, ale należy pamiętać, że nagrody cashback będą wymagały czasu, zanim zostaną dodane do salda LetyShops. Nie spodziewaj się więc, że będziesz mógł od razu złożyć wniosek o wypłatę.

Ile możesz zarobić?

Kwota, jaką można zarobić na stronie cashback, zależy głównie od tego, jak często robi się zakupy i jak wysokie są stawki cashback na stronie. Jak wyjaśniłem wcześniej, jedną z mocnych stron LetyShops jest to, że posiada ona wiele ofert cashback, z których można wybierać.

Istnieje więc duża szansa, że w każdej chwili znajdziesz ofertę cashback, z której będziesz mógł skorzystać. Jeśli chodzi o wysokość cashback, to moim zdaniem są one całkiem niezłe.

Program lojalnościowy (poziom statusu)

Podwyższenie statusu w rzeczywistości zwiększa wysokość cashback, które otrzymasz z ofert. Mają 3 podwyższenia statusu: brązowy, srebrny i złoty. Aby osiągnąć status brązowy, musisz zarobić 10$ nagród cashback. Po osiągnięciu tej kwoty, jesteś uprawniony do 10% dodanych do podstawowej stawki cashback.

Aby uzyskać status srebrny, musisz zdobyć 50$ cashback, a będziesz miał prawo do 20% do podstawowej stawki cashback. A jeśli chodzi o status złoty, musisz zarobić 150$, co da Ci 30% do podstawowej stawki cashback.

Pozwól mi wyjaśnić, jak to działa. Załóżmy, że sklep oferuje 3% cashback. Jeśli jesteś na statusie brązowym, otrzymasz 3,3% cashback. Dla srebrnego, będzie to 3,6%, a dla złotego, będzie to 3,9%.

Nie jest to duży skok, ale mimo wszystko jest to wzrost, który ciężko znaleźć na innych tego typu stronach. Dlatego też, ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że LetyShops ma przyzwoity potencjał zarobkowy.

LetyShops – podsumowanie

LetyShops to w pełni legalna strona, która gwarantuje ci zysk za korzystanie z ich oferty. Liczne opinie użytkowników znalezione na forach internetowych czy różnych grupach facebook’owych charakteryzują się zdecydowaną przewagą pozytywnych opinii.

Zalety

  • Niski próg wypłaty
  • Możliwość płatności przez Paypal
  • Program lojalnościowy, który zagwarantuje ci większe zarobki
  • Aplikacja mobilna

Wady

  • Długi czas oczekiwania na przyznanie nagrody cashback
3.7 ( 3 recenzji)

3 komentarze do “LetyShops”

  1. Wow! To naprawdę działa, nie sądziłem, że uda mi się dostawać częściowe zwroty za moje zakupy. Polecam każdemu!

  2. Dostaje zwroty z małych kwot 0.12zł z 15zł, ale przy kwotach powyżej 30 zł zazwyczaj system się zacina/wywala/zawiesza i nici z cash back. Ważne żeby mieli odbiorcę reklam które dystrybuują. Kwotę minimalna wypłaty 20zł będę składał bardzo długo. Lepiej znaleźć inny sposób by sobie zaoszczędzić parę zlotych niż liczyć na zwrot i odbierać co chwila powiadomienia ile to można zaoszczędzić i gdzie. 1 gwiazdka bo mnie się nie da zaznaczyć 🙂

Dodaj komentarz