Giełda kryptowalut Crypto.com

Handel kryptowalutami to trend którym w ostatnich latach interesuje się coraz więcej ludzi. Handlowanie wirtualnymi pieniędzmi to niezły sposób na zarobek. Korzystanie z kryptowalut niesie ze sobą sporo korzyści – jedną z nich jest płacenie wirtualnym pieniądzem za produkty lub usługi.

Tematem przewodnim w kwestii kryptowalut są giełdy kryptowalut. Na rynku istnieje sporo rozwiązań, jednakże użytkownicy poszukują cały czas bezpieczniejszych oraz nowocześniejszych rozwiązań. Interesującą alternatywą dla popularnych giełd kryptowalut jak np. Zonda (dawny BitBay) czy Binance, może być Crypto.com.

  • Czym jest serwis Crypto.com?
  • Jakie usługi oferuje Crypto.com?
  • Czy Crypto.com jest bezpieczne?
  • Czy warto korzystać z Crypto.com?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule. Zapraszamy do czytania.

Czym jest serwis Crypto.com?

Serwis Crypto.com innowacyjna giełda kryptowalut, ułatwiająca klientom dokonywanie transakcji za pomocą kryptowalut. Strona dostępna jest w ponad 20 językach, w tym polski.

Twórcą Crypto.com był człowiek z polskimi korzeniami – Kris Marszalek. W 2016 roku założył on serwis Monaco. W 2018 roku nastąpił rebranding – nowa domena i nazwa Crypto.com. Główna siedziba jest w Hongkongu.

Giełda kryptowalut Crypto.com do maja 2021 zgromadziła ponad 10 milionów klientów. Zespół Crypto.com liczy ponad 2600 osób.

Jakie usługi oferuje Crypto.com?

Platforma Crypto.com to dwa oddzielne projekty:

  • Giełda kryptowalut Crypto.com – przyjazna i intuicyjna platforma handlowa służąca do tradingu kryptowalutami. Giełda obsługuje własną kryptowalutę CRO oraz zewnętrzne kryptowaluty jak BTC, ETH itd. Na plus jest obsługa języka polskiego – nie wszystkie giełdy to obsługują.
  • Aplikacja mobilna Crypto.com – portfel kryptowalut, umożliwiający rejestrację oraz wyrobienie karty VISA. Podstawowa wersja z limitem 200 dolarów jest darmowa jest całkowicie darmowa. Użytkownik może korzystać z cashbacków zwracanych w CRO. Aplikacja umożliwia również handel kryptowalutami i transfer środków bez prowizji.

Powyższe produkty Crypto.com nie są ze sobą powiązane. Aby skorzystać ze środków na giełdzie w aplikacji trzeba przelać środki pomiędzy platformami. Operacja ta nie jest obciążona prowizją.

Crypto.com ma w swojej ofercie również:

  • staking kryptowalut
  • NFT
  • DEFI

Czy Crypto.com jest bezpieczne?

Wszystkie transakcje na Crypto.com oraz wrażliwe dane zabezpieczone są we właściwy sposób. Zastosowany sprzęt oraz oprogramowanie to nowoczesna technologia zaprojektowana przez szwajcarów.

Jak zapewnia Crypto.com wszystkie środki trzymane w portfelach są funduszami korporacyjnymi aby zapewnić codzienne żądania wypłat klientów. Wszystkie waluty FIAT przechowuje się na rachunkach bankowych uregulowanych. ​​Wierzyciele nie mogą żądać środków FIAT klientów.

Serwis Crypto.com chwali się że zabezpieczyło łącznie 750 mln środków USD od uszkodzeń fizycznych, kradzieży i zniszczeń.

Koszty i prowizje w Crypto.com

Crypto.com można określić jako tanią alternatywę dla popularnych giełd kryptowalut. Podstawowe prowizje to 0.10% (maker) oraz 0.16% (taker) dla inwestorów którzy obracają mniej niż 250 tys. USD miesięcznie.

Posiadając tokeny CRO można znacząco obniżyć stawki – nawet o 100%.

Pełną listę opłat w Crypto.com znajdziesz TUTAJ.

Jak zarejestrować się w Crypto.com

Rejestracja nowych użytkowników jest niezwykle szybka oraz bezproblemowa.

Kliknij tutaj i przejdź na stronę głównej giełdy, kliknij niebieski przycisk „Rejestracja”. Kolejno wypełnij formularz rejestracji, dane potrzebne podczas rejestracji znajdziesz na poniższym rysunku.

Istotną kwestią jest podanie prawdziwego adresu email – będzie on niezbędny do weryfikacji konta.

Dużym atutem giełdy Crypto.com jest fakt że nie trzeba weryfikować tożsamości poprzez dowód osobisty. Jednak warto to zrobić aby skorzystać z promocji 3 miesięcy darmowego okresu korzystania.

Czy warto skorzystać z Crypto.com?

Nowa giełda Crypto.com wygląda bardzo profesjonalnie. Jest chwalona w Internecie między innymi za niskie opłaty, wysokie bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz nowoczesną technologię. Dodatkowym atutem są akcje tworzone dla klientów, w trakcie których można kupić kryptowaluty nawet za połowę ceny.

Warto skorzystać również z aplikacji mobilnej Crypto.com. Umożliwi ona Ci wyrobienie karty VISA, dzięki której zapłacisz w większości punktów na świecie obsługujących płatności kartą. Warto zarejestrować się już teraz, aby skorzystać z promocji 30 bez prowizji po założeniu karty.

Rejestrując się teraz z naszego polecenia otrzymasz darmowe 25 USD dla nowych użytkowników, do wykorzystania na giełdzie Crypto.com

Dodaj komentarz