BitQT

Rynek kryptowalut to płaszczyzna na której potencjalny inwestor może zarobić potężne pieniądze, niestety bez doświadczenia może również stracić potężne pieniądze. Inwestowanie w kryptowaluty nie jest łatwe. Na przeciw niedoświadczonym inwestorom wychodzą roboty, które służą do handlu automatycznego. Jednym ze wspomnianych robotów jest BitQT. Na wstępie zaznaczę, że ta platforma nie jest drzewkiem na którym regularnie wyrastają dolary, musisz być świadomy, że w przypadku każdej inwestycji zawsze występuje ryzyko straty.

Bitcoin można kupić za pomocą BitQT

Warto zaznaczyć, że ta platforma nie jest narzędziem tylko dla początkujących traderów. BitQT może być użyteczny dla doświadczonych inwestorów, którzy chcą przetestować swoją strategię handlową, ale o tym później. ?

Jeśli chcesz poznać dobry sposób na inwestycje, zapoznaj się z tym materiałem. Zapraszam!

Co to jest BitQT?

BitQT to system handlu kryptowalutami, który został zaprojektowany, przedewszystkim dla tych, którzy nigdy wcześniej nie handlowali. Oprogramowanie handlowe funkcjonuje dzięki inteligentnej technologii wspieranej przez uczenie maszynowe i AI. Ta inteligentna technologia jest w stanie skanować rynek kryptowalut, rynek finansowy i globalne wiadomości finansowe w poszukiwaniu sygnałów handlowych w ciągu kilku sekund.

BitQT aktualizuje się również co do sekundy, więc możesz mieć pewność, że transakcje wykonywane przez ten algorytm są oparte na wydarzeniach i zmianach na rynku w czasie rzeczywistym.

Kolejnym plusem jest to, że BitQT jest łatwy w użyciu i nawigacji, jest jedną z najlepszych platform handlowych używanych na rynku kryptowalut.

Jak działa BitQT?

BitQT nie pobiera opłat od użytkowników za dostęp do oprogramowania. Platforma zamiast używać modelu subskrypcji, koncentruje się na posiadaniu dużej ilości transakcji. Wszystko, czego potrzebujesz, aby używać konta to:

 • Zarejestruj swoje konto
 • Dokonaj początkowego depozytu u swojego brokera
 • Spersonalizuj ustawienia swojego konta
 • Jeśli nie masz doświadczenia włącz opcję handlu automatycznego
 • Monitoruj swoje konto na bieżąco (wystarczy poświęcić 30 minut dziennie)

Czy to oszustwo?

To najczęściej stawiane pytanie w przypadku tego typu platform. Na pewno słyszałeś o kryptowalutowych oszustach, którzy oferują świetne oferty zarobkowe a następnie znikają razem z twoimi środkami. W obecnych czasach musisz być bardzo ostrożny. Jednak w przypadku BitQT możesz być spokojny.

Platforma współpracuje wyłącznie z regulowanymi brokerami kryptowalutowymi, dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje konto jest zarządzane legalnie i prawidłowo. System jest zasilany przez zawansowany algorytm i blockchain. Oznacza to, że ten robot jest zdecentralizowany i całkowicie przejrzysty. BitQT pozwala Ci monitorować swoje konto. W każdej chwili możesz zgłosić spór.

Podsumowując, opisywana platforma jest w stu procentach legalnym oprogramowaniem, które może przynieść ci pasywny dochód, jednak pamiętaj, że jest to platforma inwestycyjna, a jak to bywa w przypadku każdej inwestycji, występuje ryzyko straty. Więc inwestuj ostrożnie, zalecam aby na początku były to minimalne wymagane przez platformę kwoty.

Jak handlować z BitQT?

Mając na uwadze funkcje jakie oferuje ta platforma, pewnie odrzuca cię myśl o rejestracji. Bo przecież jeśli mogę zarabiać spore kwoty to pewnie muszę wypełnić tonę papierów, w których najistotniejsze rzeczy napisane są małym druczkiem, który ciężko przeczytać nawet osobom z idealnym wzrokiem. Nic bardziej mylnego!

Rejestrację na platformie BitQT można porównać do rejestracji na facebooku, czy tam innym portalu randkowym. Tylko, że jak to bywa na portalach inwestycyjnych musisz wpłacić depozyt początkowy. To naprawdę bardzo proste. Oto co musisz zrobić aby założyć konto:

Rejstracja

Pierwszy krok to rejestracja, jedyne co musisz zrobić to wypełnić prosty formularz (zdjęcie poniżej), wymagane są podstawowe dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, e-mail czy numer telefonu.

oficjalna strona BitQT

Depozyt

To chyba jedyny krok, który odróżnia rejestrację w tej platformie od rejestracji na facebooku czy instagramie.

Przed rozpoczęciem handlu na żywo, jesteś zobowiązany do złożenia depozytu w wysokości €250. Ten depozyt w wysokości €250 działa również jako Twoja pierwsza inwestycja. Nie musisz martwić się o płacenie opłat rejestracyjnych, ponieważ rejestracja jest całkowicie darmowa.

Konto demo

Przed wejściem na żywo, masz możliwość zbadania platformy za pomocą konta demo, które jest w zasadzie repliką platformy handlowej na żywo. Jest to darmowa runda treningowa przed rozpoczęciem handlu i nie potrzebujesz żadnych prawdziwych funduszy, aby korzystać z tej funkcji.

Pamiętaj, że środki, które „zarobisz” na koncie demo są fikcyjnymi funduszami, których niestety nie możesz wypłacić…

Aktywuj handel na żywo

Po dokonaniu wpłaty i zbadaniu konta demo, możesz przejść do handlu na żywo. Twój broker lub menedżer konta poprowadzi Cię przez ten proces, ale BitQT jest bardzo przyjazny dla użytkownika i jeśli zapoznasz się z kontem demo, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem swojej drogi na platformie handlu na żywo.

Kontroluj swoje konto!

Mimo, że BitQT jest w pełni zautomatyzowany, zalecamy, abyś poświęcił przynajmniej 30 minut dziennie na przegląd swojego rachunku. Abyś był świadomy wszelkich zmian na rynku i mógł monitorować, jak Twoje transakcje są wykonywane, twój menedżer konta pomoże Ci ustawić parametry handlowe i preferencje.

Wady i zalety BitQT

W tej części jak na tacy wyłożę ci najważniejsze wady i zalety tej platformy. To ważne jeśli poważnie myślisz o inwestowaniu za pomocą tego robta.

Zalety:

 • Bezpłatna rejestracja
 • Szybki i łatwy proces wypłaty środków
 • Szybka obsługa klienta
 • Bajecznie prosty w obsłudze system

Wady:

 • Znalezienie odpowiedniego sygnału handlowego może zająć trochę czasu.

Krótko mówiąc, zdecydowaną przewagę mają zalety. Ten artykuł nie jest sponsorowany! Świetne opinie to zasługa doskonałych referencji użytkowników, którym udało się zarobić spore kwoty.

Co powinieneś wiedzieć zanim zainwestujesz?

Istnieje kilka kluczowych cech, o których powinieneś wiedzieć, zanim zainwestujesz. Wymieniłem je poniżej.

Wysokie zyski

BitQT ma ogromny potencjał zarobkowy. W rzeczywistości, jeśli odwiedzisz oficjalną stronę BitQt, dowiesz się, że dzienny średni ROI platformy wynosi około 90%. Istnieje wiele referencji inwestorów, którzy twierdzą, że zarobili ogromne pieniądze po zaledwie kilku tygodniach inwestowania.

Przyjazny dla użytkownika interfejs

Jestem pod wrażeniem tego, jak łatwo można korzystać z systemów handlowych BitQT. Jestem pewny, że nowi użytkownicy nie zniechęcą się po pierwszych chwilach użytkowania.

Bezpieczeństwo

Po rejestracji, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego konta, chyba że jesteś niedbały i pozostawisz swoje konto otwarte lub udostępnisz komuś swoje dane. System handlowy BitQT jest chroniony przez szyfrowanie, co oznacza, że Twoje dane osobowe i dane konta są bezpieczne.

Regulowani brokerzy

BitQT korzysta z usług regulowanych brokerów, dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje konto zarządzane jest prawidłowo a transakcje przeprowadzane są bezproblemowo.

W przypadku nieregulowanych narzędzi handlowych powinieneś być nadzwyczajnie ostrożny a najlepiej z nich nie korzystać. Na rynku jest dużo regulowanych narzędzi, które są w pełni legalne i bezpieczne.

Obsługa klienta

Zespół obsługi klienta działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, aby pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów, jakie możesz napotkać na platformie. Nie ma nic lepszego niż dobry zespół obsługi klienta, gdy zaczynasz działalność na rynku kryptowalut.

Jest to dobra informacja, szczególnie dla osób, które swoją przygodę z kryptowalutami dopiero zaczynają. Te osoby mogą liczyć na pomoc ze strony niezawodnej obsługi klienta.

Co odróżnia BitQT od jego konkurentów?

Poniżej, przedstawię ci kilka zalet, które odróżniają BitQT od konkurencji

 • Wskaźnik sukcesu BitQT jest bardzo wysoki i zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowe, użytkownicy mogą cieszyć się wskaźnikiem sukcesu pomiędzy 88-90%.
 • Proces rejestracji jest bajecznie prosty i nieskomplikowany. Nie potrzebujesz tony dokumentacji. Wszystko, co musisz podać, to podstawowe dane osobowe.
 • BitQT ma bardzo imponującą funkcję konta demo, która pozwala dowiedzieć się wszystkiego o tym systemie. Zalecam skorzystać z tej funkcji zanim zaczniesz inwestować prawdziwe pieniądze.
 • BitQT ma bardzo szybki proces wypłat. Po wykonaniu zlecenia wypłaty, w ciągu 24 godzin środki zostaną przelane na Twoje konto.

Czy naprawdę jesteś w stanie generować zysk z BitQT?

Głównym celem każdego narzędzia handlowego jest dostarczenie ci zyskownych możliwości handlowych. W rzeczywistości, algorytmy stojące za systemami handlowymi takimi jak BitQT są zaprojektowane do wyszukiwania zyskownych sygnałów handlowych na rynku kryptowalut.

Jak w przypadku każdej inwestycji, istnieje pewien poziom ryzyka, którego inwestorzy powinni być świadomi przed rozpoczęciem handlu. Zazwyczaj, gdy narzędzie handlowe obiecuje bardzo niskie ryzyko i wysokie zyski, powinno to być powodem do niepokoju.

Kilka wskazówek dla początkujących:

 1. Zawsze pamiętaj o wycofaniu swoich zarobków. Pomoże Ci to odróżnić Twój kapitał inwestycyjny od rzeczywistego zwrotu z inwestycji. Pomoże Ci to również w zarządzaniu Twoim kontem.
 2. Zacznij od minimum. Zawsze możesz wpłacić więcej kapitału inwestycyjnego po osiągnięciu pierwszego zysku, ale rozpoczęcie od minimum uchroni Cię przed poniesieniem ogromnych strat na początku Twojej drogi.
 3. Jak w przypadku każdej inwestycji, powinieneś inwestować pieniądze, na których stratę możesz sobie pozwolić. Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny, więc raczej inwestuj swoje „wolne” środki, a nie pieniądze, na których polegasz.
 4. Jeśli jesteś początkujący, wykonaj badania, obejrzyj samouczki wideo i posłuchaj, co mówią inni na rynku. Opinie użytkowników są bardzo ważne i polecam dokładnie się z nimi zapoznać zanim zaczniesz inwestować.

BitQT-podsumowanie

Wynik mojej analizy na platformie BitQT prowadzi do poparcia tezy mówiącej, że BitQT jest w 100% legalny i może pomóc nowym i doświadczonym handlowcom w generowaniu pasywnego dochodu i zwiększaniu ich bogactwa. Twierdzi się, że nowy użytkownik może zarobić od €200 do €1000 każdego tygodnia. To zależy od tego, ile pieniędzy użytkownik inwestuje.

Znalazłem wystarczająco dużo recenzji i badań sugerujących, że BitQT jest wiarygodny i odpowiedni do przeprowadzania inwestycji. BitQT jest dostępny dla użytkowników w ponad 150 krajach.

Często zadawane pytania

Co to jest BitQT?

BitQT to oprogramowanie do automatycznego handlu zaprogramowane do rozpoznawania okazji na rynku kryptowalut dla użytkowników zainteresowanych rozpoczęciem handlu.

Czy inwestowanie w BitQT jest opłacalne?

Istnieją inwestorzy, którzy twierdzą, że zarabiają ponad $5 000 dziennie. Jednak użytkownicy musieliby zainwestować duże sumy pieniędzy, aby zarobić takie zyski. Radzimy nowym użytkownikom zacząć od minimalnego depozytu w wysokości $250 i dopiero stamtąd handlować swoimi zyskami.

Jaka jest opłata za otwarcie nowego konta?

Nie ma żadnych opłat za otwarcie nowego konta BitQT. Jest ono całkowicie darmowe.

Czy istnieje maksymalny limit zysku, jaki mogę osiągnąć?

Nie. Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jak duży potencjał zarobkowy masz na BitQT.

Ile czasu będę musiał na to poświęcić?

Zaleca się aby użytkownik poświęcił około 30 minut dziennie na monitorowanie swojego konta. Pozwoli ci to na kontrolę twoich zarobków i szybką reakcję w przypadku straty.

5 ( 6 recenzji)

6 komentarzy do “BitQT”

 1. Kolejna platforma handlowa dzięki, której mogę zarobić setki dolarów? Ile w tym jest prawdy? Obserwuje ten rynek od dobrych kilku miesięcy i może wreszcie odważę się zainwestować, jednak wciąż się boje. To wszystko wydaje się zbyt kolorowe.

  Pozdrawiam

 2. Mogę potwierdzić, że ta platforma rzeczywiście nie jest oszustwem, udało mi się zarobić kilka złoty, jednak twierdzenie, że BitQT pozwoli zarabiać spore sumy to według mnie przesadzona teza. Niemniej jednak, faktem jest, że dzięki tej platformie na moje konto regularnie wpływają fajne sumy 😉

 3. Jeśli nie miałbym doświadczenia pewnie nie odważyłbym się z zerową wiedzą całkowicie polegać na robocie. Skorzystałem z BitQT już jako doświadczony inwestor i faktycznie to idealna platforma sprawdzenia skuteczności swojej strategii handlowej

 4. Takich platform jest ogrom i bardzo ciężko rozróżnić, która z nich jest legalna. Takie wątpliwości mam też co do BitQT. Czy jest tu ktoś kto inwestował za pomocą tego robota?

 5. Faktycznie prosta w obsłudze platforma, jeśli ktoś szuka oprogramowania, dzięki któremu wejście na rynek krypto będzie prostsze to zalecam BitQT. Nie znam prostszego w obsłudze robota 😉

Dodaj komentarz