Bitcoin Bank

Bitcoin miał imponującą passę na rynku, pomimo kryzysu finansowego wywołanego przez COVID-19 i niekończącego się luzowania ilościowego. Podczas gdy wielu traderów kryptowalutowych osiąga przyzwoite zyski poprzez handel, proces ten jest zbyt skomplikowany dla zwykłych ludzi, którzy mają niewielkie doświadczenie. Naprzeciw początkującym handlowcom wychodzą takie platformy jak Bitcoin Bank.

Roboty handlowe starają się otworzyć rynki dla wszystkich poprzez zastosowaną technologię AI, która może zautomatyzować techniczne aspekty handlu.

Na stronie platformy można znaleźć informacje, które mówią o wielu nagrodach przyznanych platformie dzięki jej skuteczności. Ten artykuł jest rzetelnym i bezstronnym opisem platformy Bitcoin Bank. Odpowiem ci na wszystkie pytania dotyczące tego robota jakie jesteś w stanie postawić. Zapraszam!

Co to jest Bitcoin Bank?

Bitcoin Bank to zaawansowany program komputerowy, który automatyzuje badania i realizację handlu kryptowalutami. Mówi się, że oprogramowanie handlowe może zidentyfikować rozbieżność cen Bitcoin między giełdami i działać na podstawie tych informacji. W wielkim skrócie robot skupuje waluty taniej po to aby następnie sprzedać je drożej, dzieje się to w zaledwie kilka sekund.

Oficjalna strona Bitcoi Bank

Algorytm na podstawie, którego pracuje robot działa bez wytchnienia. Oznacza to, że Twoje środki inwestowane są nieprzerwanie przez całą dobę, to o wiele dłużej niż był by w stanie pracować nawet najbardziej zmotywowany inwestor. Należy pamiętać, że sztuczna inteligencja zawsze będzie mieć sporą przewagę nad ludzkim umysłem.

Kto stoi za Bitcoin Bank?

Podczas gdy prawdziwa tożsamość tego, kto stworzył tego robota handlowego pozostaje nieznana, tajemnica jest zmniejszona przez fakt, że anonimowi twórcy są podobno doświadczonymi handlowcami z Wall Street.

Można znaleźć informacje, że umysły stojące za tą wysoce wyspecjalizowaną i popularną platformą transakcyjną online to byli menedżerowie funduszy hedgingowych, którzy doskonalili swoje umiejętności w handlu akcjami i forex przed przejściem do kryptowalut.

Twierdzi się, że ci eksperci zaczęli pracować nad strategiami handlowymi Bitcoin w 2016 roku. Wydaje się, że początkowy plan polegał na opracowaniu robota handlowego do użytku prywatnego. Jednak boom kryptowalutowy z 2017 roku rzekomo pomógł im wygenerować ponad 100 milionów dolarów. To właśnie po tym, nazwali robota „Bitcoin Bank” przed zaoferowaniem go publicznie.

Czy to oszustwo?

Zarejestrowałem się, aby sprawdzić jego legalność. Proces rejestracji był niewiarygodnie prosty. Gdy podałem moje dane i kliknąłem „REGISTER NOW”, oprogramowanie poprosiło mnie o wpłatę minimum $250 i zweryfikowanie mojej tożsamości. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć handlować i zarabiać pieniądze już dziś.

Po ocenie procesu weryfikacji brokerów, który jest zgodny z wymaganiami kilku wiarygodnych regulatorów na całym świecie, doszedłem do wniosku, że są one zgodne z prawem.

Warto zaznaczyć, że liczne recenzje o tej platformie, które można znaleźć na niezależnych forach internetowych czy grupach facebookowych, twierdzą, że Bitcoin bank jest w pełni legalną oraz bezpieczną platformą, która pozwoliła zarobić spore sumy swoim użytkownikom.

Jak rozpocząć handel?

Moje doświadczenie podczas handlu kryptowalutami z Bitcoin Bank wspominam bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem funkcji systemu automatycznego handlu i tego, jak łatwo można zarabiać pieniądze na rynku kryptowalut.

Jestem przekonany, że pierwsi użytkownicy nie będą mieli problemu z platformą handlu kryptowalutami, ponieważ deweloperzy zainstalowali wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut.

Łatwo zauważyć, że wszystkie funkcje handlu kryptowalutami na Bitcoin Bank są zautomatyzowane. Przetestowałem te funkcje, gdy sesja handlowa jest aktywowana: robot całą robotę wykonuje za ciebie w twoim imieniu. W dużym skrócie, ty zakładasz konto i wpłacasz depozyt początkowy a robot zarabia za ciebie.

Użytkownik dokonuje wpłaty, a gdy robot handlowy jest aktywowany, skanuje rynek kryptowalut, aby znaleźć najlepsze oferty. Dobre transakcje są szybko zakończone, zysk jest zabezpieczony, a proces handlowy jest powtarzany.

Po zakończeniu sesji handlowej inwestor może zdecydować się na wycofanie swoich funduszy lub reinwestycję poprzez rozpoczęcie kolejnej sesji handlowej. Tak, to jest bardzo proste!

Konto demo

Warto nadmienić, iż Bitcoin Bank, udostępnia swoim klientom funkcję rachunku demonstracyjnego. Oznacza to, że zanim zaczniesz handlować prawdziwymi środkami, możesz zrobić to fikcyjnymi aktywami, przeprowadzając również fikcyjne transakcje. Korzystając z funkcji konta demo nie zarobisz pieniędzy ale również ich nie stracisz. Zalecam skorzystać z tej funkcji każdemu, szczególnie początkującym traderom.

Kluczowe cechy Bitcoin Bank

Bitcoin Bank jest w pełni zautomatyzowanym robotem handlowym, który oferuje sygnały o wysokiej dokładności. Bot jest również wyposażony w przewodnik handlowy, który pomaga wdrożyć się w handel początkującym użytkownikom. Oto kluczowe cechy platformy:

System weryfikacji

Traderzy ufają robotowi, ponieważ wszyscy użytkownicy muszą zweryfikować swoją tożsamość, a proces ten jest skuteczny. Jeśli uda Ci się zabezpieczyć slot rejestracyjny, będziesz korzystać z usługi za darmo.

Musisz tylko podać niezbędne dane weryfikacyjne. Są to imię i nazwisko, numer telefonu i e-mail. Następnie potwierdzasz telefon i e-mail poprzez link i SMS. Ze względu na zaangażowanie w bezpieczeństwo, pominięcie etapu weryfikacji nie jest możliwy

W celu weryfikacji, jesteś również przekierowany na stronę brokera partnerskiego. Pamiętaj, że robot handlowy opiera się na brokerach, aby ułatwić transakcje. Brokerzy są zobowiązani do weryfikacji tożsamości swoich użytkowników. Wszyscy wykwalifikowani brokerzy stosują się do wytycznych australijskiego ASIC, południowoafrykańskiego FSB, brytyjskiego FCA i innych najwyższej klasy globalnych regulatorów, które są znane z surowych środków ochrony depozytów, więc zawsze powinieneś sprawdzić status regulacyjny brokera, do którego jesteś skierowany.

Co ważne, broker bazowy jest odpowiedzialny za obsługę depozytów. Możesz dodać Visa, Wire Transfer, Master Card i niektóre portfele kryptowalutowe i portfele elektroniczne, aby zasilić swoje konto. Etap weryfikacji tożsamości jest bezpieczny i nieskomplikowany i trwa zazwyczaj około 10 minut.

Proces wypłaty środków

Wypłata jest równie prosta i nieskomplikowana. Po dodaniu swoich środków płatniczych, jesteś gotowy do pracy. Zaczynasz pracować średnio 20 minut dziennie i oczekujesz aż robot wygeneruje zysk w twoim imieniu. Możesz wypłacić wygraną w dowolnym momencie i w trybie natychmiastowym otrzymasz zarobione środki na swoje konto bankowe.

Koszty i opłaty

Użytkownicy nie ponoszą żadnych opłat ani prowizji brokerskich. Innymi słowy, wszystkie Twoje zarobki są w 100% Twoje i możesz je w każdej chwili przelać bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Obsługa klienta

Obsługa klienta została zaprojektowana tak, aby zapewnić wszystkim użytkownikom, zwłaszcza początkującym, najlepsze doświadczenia. Moje niezależne dochodzenia odkryły, że firma zapewnia pomoc telefoniczną. Poza tym, oferuje wsparcie mailowe, a zarejestrowani użytkownicy cieszą się szybkim czasem odpowiedzi.

Brokerzy

Jak wspomniałem wyżej, platforma opiera się na sprawdzonych brokerach. Wszystkie depozyty przechodzą przez nich. Kiedy chcesz handlować, algorytm platformy ocenia Twoje potrzeby i wybiera brokera, który jest najlepiej przystosowany, do twoich potrzeb.

5 powodów aby skorzystać z Bitcoin Bank

Wysoka rentowność

Informacje zamieszczone na oficjalnej stronie platformy, mówią o ogromnych zyskach generowanych przez robota w imieniu użytkownika. Warto jednak skorzystać z konta demo aby dokładnie poznać platformę.

Pamiętaj, że magiczna maszynka do rozmnażania pieniędzy nie istnieje, w przypadku platform inwestycyjnych ryzyko straty zawsze występuje! Jednak w przypadku Bitcoin Bank ryzyko zysku jest bardzo duże.

Łatwa w użyciu

Platforma została zaprojektowana z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników. Zarówno rejestracja, jak i proces handlowy są proste. Przyjazny zespół wsparcia i czytelny przewodnik handlowy mogą również szybko pomóc nowym użytkownikom w poruszaniu się po stronie.

Szybki handel

Bitcoin Bank szczyci się posiadaniem zaawansowanego algorytmu i systemu programowania. Bot wyprzedza rynek o 0,01 sekundy, dzięki czemu łatwo zrozumieć, dlaczego wielu użytkowników na platformie dokonuje wielu zyskownych transakcji.

Bezpieczeństwo

Solidne szyfrowanie i rygorystyczne procesy weryfikacji mają na celu ochronę wszystkich użytkowników i ich zasobów.

Gwarantowany zarobke

Poinformowano, że platforma handlowa zdobyła kilka nagród w niedawnej przeszłości za dawanie swoim użytkownikom zysku. Firma opublikowała, że osiągnęli pierwsze miejsce w kategorii oprogramowania handlowego dla US Trading Association.

Najlepszy sposób korzystania z Bitcoin Bank

Korzystanie z Bitcoin Bank pomoże Ci uniknąć podejmowania emocjonalnych decyzji handlowych. Co więcej, aplikacja ta automatyzuje wiele czynności, takich jak identyfikacja możliwości handlowych i analiza rynku. Ta platforma nie tylko ułatwia pracę ale także zwiększa możliwość zysku.

Jednak, podobnie jak inne roboty handlowe, Bitcoin Bank nie jest doskonały. Tak więc, musisz mieć jasne rozumowanie trendów na rynku kryptowalut, jeśli chcesz podejmować lepsze decyzje i czerpać z niego jak najwięcej.

Pamiętaj aby uwzględnić limity „take-profit” i „stop-loss” podczas definiowania parametrów robota.

Podsumowanie

Moja dogłębna analiza doprowadziła mnie do wniosków, że Bitcoin Bank jest świetną platformą, z której może korzystać każdy, zarówno osoby doświadczone jak i te mniej doświadczone. Pamiętaj o ryzyku straty, inwestuj tylko te środki, na których stratę możesz sobie pozwolić. Analizuj rynek i ucz się o kryptowalutach, polegania na automatycznym robocie to dobre rozwiązanie na początek przygody.

5 ( 5 recenzji)

5 komentarzy do “Bitcoin Bank”

  1. Jak długo trzeba czekać aż pieniądze trafią na platformę? zależy mi na czasie w tej kwestii i nie mogę znaleźć szybkiej pod tym względem platformy.

  2. Autor na wspomniał o COVID-19, od kiedy panuje pandemia platformy takie jak Bitcoin Bank to o wiele lepsze rozwiązanie niż lokaty bankowe. Niby istnieje ryzyko straty ale istnieje też duże „ryzyko” zysku. Za to lokaty bankowe… tylko straty

Dodaj komentarz