NC+ Czy warto? Sprawdzamy opinie i skargi o NC+.

Platforma telewizyjna NC+ jest jedyną obok Cyfrowego Polsatu płatną telewizją satelitarną w Polsce. Platforma ta powstała w 2013 r.z połączenia telewizji N z Cyfra +. Obie te telewizje od zawsze kojarzone były przez użytkowników z najlepszą jakością dobrych programów telewizyjnych. Rok 2018 był dla NC+ rokiem przełomowym spowodowanym nie tylko wprowadzeniem dużej liczby nowych kanałów sportowych, ale także nowych programów (np: seriale NC+) w jakości 4K. Ciekawa oferta NC+               Telewizja NC+ została stworzona dla bardziej wymagających klientów oferuje im bowiem najlepsze filmy czy seriale z całego świata, a wszytko w jakości HD.  Bardzo szeroka oferta kanałów sprawia, iż każdy domownik znajdzie coś ciekawego dla siebie w ofercie. Telewizja NC+ oferuje swoim abonamentom nie ograniczony dostęp do Canal +, HBO, EuroSport, Polsat Sport, Cinemax czy Polsat News. Obecnie NC+ posiada dużo ciekawych promocji, które pozawalają klientowi zaoszczędzić na usługach, które można mieć razem z telewizją satelitarną. W NC+ klient może nabyć super szybki internet LTE, VOD czyli telewizja na życzenie, czy pakiet Multiroom. Może równiez nabyć dekoder HD z nagrywarką. Obecnie w promocyjnej cenie można zakupić dekoder 4K.Obecne oferty promocyjne NC+:

 1. „Telewizja 4K w super cenie”  oferta dotyczy wszystkich pakietów. Dopłata 15 zł do dekodera jest zależna od wysokości abonamentu. W abonamencie od 129,99 zł dekoder 4K jest gratis . Pakiety z Canal+ w 4K zaczynają się od 89,99 (Comfort+ z Canal+). 
 2. „Telewizja za mniej niż 1 zł dziennie”. Promocyjna oferta obowiązuje tylko przez pierwsze 6 mieś. jeśli klient wyrazi zgody marketingowe.
 3. „Telewizja na kartę od 99 zł”  oglądanie Tv bez umowy na start jeden miesiąc ze 130 kanałami  (w tym Canal+)  możliwość opłacenia z góry za 12 mieś. dekoder HD na własność.  
 4.  „Pakiet multiroom  już 10 zł/ mieś.”   Jednak najmniejszy pakiet w multiroom to pakiet Comfort+. W pakiecie multiroom może być aż 6 telewizorów podpiętych do jednej anteny i każdy użytkownik może co innego oglądać w tym samym czasie.    

Naturalnie oprócz ofert promocyjnych telewizja NC+ posiada równiez stałe pakiety różnych kanałów. W tych pakietach każdy abonent  znajdzie coś ciekawego dla siebie. W obecnej chwili w ofercie tej telewizji satelitarnej znajdują się pakiety:

 • Start+  czyli 79 kanałów za 19,99 zł/ mieś.    
 • Comfort+ czyli 114 kanałów za 39,99 zł/ mieś.
 • Comfort + z HBO czyli 117 kanałów za 49,99 zł/ mieś.
 • Internet 35 GB z Start+ czyli 79 kanałów oraz 35 GB internetu LTE za 54,99 zł/ mieś
 • Extra+ czyli 152 kanały za 59,99 zł/ mieś.
 • Internet 10 GB z Comfort + czyli 114 kanałów oraz 10 GB internetu LTE za 59,99 zł/ mieś.
 • Extra+ z HBO czyli 155 kanałów za 69,99 zł/ mieś.
 • Internet bez limitu danych z pakietem Strat+ czyli 79 kanałów oraz nie limitowany internet LTE za 79,99 zł/ mieś.  
 • Comfort+ z Canal+ czyli 122 kanały za 89,99 zł/ mieś.
 • Internet 35GB z Extra+  czyli 152 kanały oraz 35 GB internetu LTE za 99,99 zł/ mieś.
 • Internet bez limitu danych z Comfort+ czyli 114 kanałów oraz nielimitowany internet LTE za 99,99 zł/ mieś.
 • Pakiet Sportowy Extra+ i Canal+ czyli 160 kanałów za 105,99 zł/ mieś          
 • Internet bez limitu danych z Extra+ czyli 152 kanały oraz nie limitowany internet LTE za 125,99 zł/ mieś.
 • Pakiet Filmowy SuperPremium+ czyli 165 kanałów za 135,99 zł/ mieś.
 • Internet bez limitu danych z Extra+ i Canal+ czyli 160 kanałów oraz nie limitowany internet LTE za 169,99 zł/ mieś.
 • Internet bez limitu danych z SuperPremium+ czyli 165 kanałów oraz nie limitowany internet LTE za 199,99 zł/ mieś.
 • VIP+ Max czyli 180 kanałów za 205,99 zł/ mieś.

Telewizja NC+ w swojej bogatej ofercie posiada także wypożyczalnie filmów w VOD, gdzie w ramach dodatkowo płatnej usługi można obejrzeć ulubione seriale czy filmy w jakości HD. Naturalnie często NC+ oferuje różne ciekawe promocje dzięki, którym oferta ta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.Plusy i Minusy NC+              Telewizja satelitarna NC+  posiada w swojej ofercie bardzo dużą liczbę różnych pakietów, dzięki którym każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Kolejnym atutem jest zupełnie darmowa dostawa usług i urządzeń jeśli zostały one zakupione przez internet. Niestety dużym minusem tej platformy cyfrowej jest niebyt profesjonalne podejście w obsłudze klienta. Dla niektórych klientów są także  zbyt wysokie stawki za pakiety czy usługi dodatkowe.            Opinie użytkowników w internecie               Niestety telewizja NC+ nie ma zbyt dobrych opinii wśród swoich użytkowników. Można się o tym przekonac wchodząc na dowolne forum dotyczące NC+ w internecie. Jedna z osób z pseudonimem ~agnes zamieściła komentarz: „absolutnie odradzam dzisiaj zerwałam z nimi umowę w trybie natychmiastowym nie wywiązali się z warunków umowy (..)” .Natomiast użytkownik ~ Paweł napisał „Dramat obsługa klienta udowadniają za każdym razem  że to wina użytkownika chociaż to nie jest prawda”. Niestety na forum użytkowników telewizja NC+ w 5 punktowej skali otrzymała zaledwie 1,94 punkta. Co nie napawa zbytnim optymizmem nowych użytkowników. 

Naturalnie odpowiedni wybór telewizji satelitarnej powinien być dobrze przemyślaną inwestycją w rozrywkę. Osoba, która chciałaby oglądać filmy jakości HD przez płatną telewizji to wybór ma bardzo mały albo NC+ albo Cyfrowy Polsat. Jednak oferta powinna być zawsze dopasowana do potrzeb i portfela użytkownika.          

NC+ Czy warto? Sprawdzamy opinie i skargi o NC+.
4 (80%) 1 ocena

5 komentarzy do wpisu „NC+ Czy warto? Sprawdzamy opinie i skargi o NC+.”

 1. Zawsze chciałam mieć telewizję, która ma w swojej ofercie HBO, bo jestem wielką fanką ich produkcji. Zdecydowanie najlepiej jest kupić opcję w NC+ z kanałami HBO, polecam wszystkim którzy chcą oglądać filmy i seriale 🙂

 2. U mnie to inaczej trochę wyglądało, bo zdecydowałem się na NC+ ze względu na sport. Można dokupić zawsze kanały premium a na takich lecą sporty które mnie interesują.

  • W prawie każdej telewizji możemy wykupić kanały sportowe, czemu wybrałeś akurat NC+? Najtaniej było, czy może z innego powodu?

 3. Jak najbardziej polecam NC+, dużo oglądam, więc dobra telewizja to podstawa, a w NC+ mam bardzo dużo ciekawych kanałów, wszystkiego po trochu, więc zależnie od tego co mam ochotę pooglądać zawsze da się coś znaleźć.

Dodaj komentarz